Mecze

Cerrad Czarni Radom vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:23
Numer meczu:160
MVP:Lucas Loh
Liczba widzów:1300
 
Sędzia pierwszy:Piotr Dudek
Sędzia drugi:Paweł Burkiewicz
Komisarz:Sławomir Supa
Kwalifikator:Jacek Spisak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala MOSiR
Adres:ul. Narutowicza 9
Miasto:Radom
Liczba miejsc siedzących w hali:1600
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:4334:360:1
200:3123:250:2
300:3021:250:3
Łącznie01:4478:860:3
 

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź **42110,5000000,003003100,0000,00
2Michał Ostrowski 323816010,0011000,00800675,0020,67
4Daniel Pliński 65678010,0000000,00600583,3320,67
6Wojciech Żaliński 212513120,332115628,571413428,5700,00
7Jakub Wachnik *42000,00503120,00602350,0011,00
8Dirk Westphal 5451013010,002216731,8220121050,0000,00
9Adam Kowalski ***00000,001824422,2200000,0000,00
10Lukas Kampa 161111010,0000000,0000000,0010,33
12Jacek Ratajczak *00000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Kędzierski ***12100,3300000,0000000,0000,00
14Kamil Gutkowski ***00000,0000000,0000000,0000,00
15Mikko Oivanen 4341612230,6700000,0030411446,6700,00
Łącznie     56795101,67675181826,8787684551,7262,00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Paweł Zatorski ***00000,001212541,6700000,0000,00
2Nimir Abdel-Aziz ***10000,0000000,0010000,0010,33
3Dominik Witczak 1111920240,6700000,0027311555,5620,67
4Krzysztof Rejno 00000,0000000,0000000,0000,00
5Paweł Zagumny 444413110,3300000,00200150,0020,67
6Krzysztof Zapłacki 00000,0000000,0000000,0000,00
7Lucas Loh 555139040,0044381125,0018011372,2200,00
8Jurij Gladyr 666814230,6700000,00910666,6700,00
9Łukasz Wiśniewski 914020,0000000,00900888,8910,33
11Dick Kooy 2221213040,00131417,6920041050,0020,67
17Wojciech Kaźmierczak *02000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     66855181,67695141724,6486465361,6382,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij