Mecze

MKS BANIMEX BĘDZIN vs LOTOS Trefl Gdańsk


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:19
Numer meczu:127
MVP:Murphy Troy
Liczba widzów:280
 
Sędzia pierwszy:Maciej Kolendowski
Sędzia drugi:Tomasz Flis
Komisarz:Dariusz Luks
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Centrum
Adres:ul. Aleja Róz 3
Miasto:Dąbrowa Górnicza
Liczba miejsc siedzących w hali:2944
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2619:250:1
200:2418:250:2
300:2315:250:3
Łącznie01:1352:750:3
 

MKS BANIMEX BĘDZIN

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Tomasz Kowalski *64310210,6700000,0000000,0010,33
2Miłosz Hebda 4*554010,00931222,221722529,4100,00
3Mikołaj Sarnecki 3355110,5000000,001222325,0010,50
4Maciej Pawliński 1123020,001022330,00711114,2910,50
7Mariusz Gaca 226511110,3300000,00511360,0010,33
8Jakub Oczko 602000,0000000,0000000,0000,00
9Sebastian Warda *14101,0000000,0000000,0000,00
10Adrian Hunek 55357110,3300000,00710342,8610,33
13Michał Żuk *4254020,002052735,001013550,0000,00
14Grzegorz Wójtowicz *11000,00812337,50600116,6700,00
17Tomasz Tomczyk *162010,0000000,001522640,0000,00
18Robert Milczarek ***00000,001702741,1800000,0000,00
Łącznie     38536102,00641192234,387910112734,1851,67

LOTOS Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Wojciech Grzyb 5535030,0000000,00200150,0021,00
3Piotr Gacek ***00000,00810225,0000000,0000,00
4Przemysław Stępień ***02000,0000000,0000000,0000,00
5Marco Falaschi 66618010,0000000,0010000,0010,33
7Damian Schulz ***43010,0000000,00802450,0000,00
9Sebastian Schwarz 4441114100,331623212,502412937,5010,33
10Bartosz Gawryszewski 22299120,3300000,00700342,8651,67
11Murphy Troy 3331213200,6700000,0015001066,6700,00
12Artur Ratajczak 536010,0000000,00400375,0000,00
13Krzysztof Wierzbowski 00000,0000000,0000000,0000,00
15Mateusz Mika 1111012120,331942210,531711741,1820,67
18Mateusz Czunkiewicz **02000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     53745101,674375613,9578253747,44113,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij