Mecze

AZS Częstochowa vs Effector Kielce


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:125
MVP:Adrian Staszewski
Liczba widzów:1500
 
Sędzia pierwszy:Maciej Twardowski
Sędzia drugi:Zbigniew Wolski
Komisarz:Robert Malicki
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa 'Częstochowa'
Adres:ul. Żużlowa 4
Miasto:Częstochowa
Liczba miejsc siedzących w hali:6356
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3528:261:0
200:2616:251:1
300:3424:261:2
400:2821:251:3
Łącznie02:0389:1021:3
 

AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Artur Udrys 5555148020,0000000,001401964,2951,25
2Mariusz Marcyniak 00000,0000000,0000000,0000,00
3Miguel Angel De Amo 666618010,0000000,00310133,3300,00
5Patryk Napiórkowski *00000,0000000,0000000,0000,00
6Rafał Szymura 44441412100,252324834,7827231244,4410,25
7Michał Kaczyński *3*31214441,0000000,002444833,3300,00
8Bartosz Janeczek 3*365010,0000000,001832633,3300,00
10Guillaume Samica 1111919230,5034071338,243314721,2100,00
11Mateusz Przybyła 2222917010,0010000,00811562,5041,00
13Konrad Buczek **16100,5000000,0000000,0000,00
17Adrian Stańczak ****00000,002409416,6700000,0000,00
18Paweł Pietkiewicz *01010,0030100,0010000,0000,00
Łącznie     66908132,00852212529,4112812154837,50102,50

Effector Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz 56561613010,0000000,0038151436,8420,50
2Bartosz Sufa ****00000,002614726,9200000,0000,00
6Jędrzej Maćkowiak 12121015100,2500000,00801562,5041,00
7Marcin Janusz *01000,0000000,0000000,0000,00
8Adrian Staszewski 61611617020,0023331043,4835411542,8610,25
10Humberto Machacon 00000,0000000,0000000,0000,00
11Andreas Takvam 00000,0000000,0000000,0000,00
13Adrian Buchowski 34341718130,252204627,2735221440,0020,50
14Grzegorz Pająk 2323522140,2500000,003003100,0010,25
15Mateusz Bieniek 45451014010,0000000,001001660,0041,00
16Rozalin Penchev 00000,0000000,0000000,0000,00
17Bartosz Krzysiek *00000,0000000,0010000,0000,00
Łącznie     741003110,75714112332,391307105743,85143,50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij