Mecze

BBTS Bielsko-Biała vs Cerrad Czarni Radom


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:124
MVP:Dirk Westphal
Liczba widzów:1000
 
Sędzia pierwszy:Paweł Ignatowicz
Sędzia drugi:Mariusz Gadzina
Komisarz:Jerzy Kajzer
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Pod Dębowcem
Adres:ul. Karbowa 26 Bielsko-Biała 43-300
Miasto:Bielsko-Biała
Liczba miejsc siedzących w hali:3009
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2317:250:1
200:2717:250:2
300:2519:250:3
Łącznie01:1553:750:3
 

BBTS Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Łukasz Polański 34348000,0000000,00501480,0000,00
3Michał Błoński *246010,00910333,33910444,4400,00
5Wojciech Ferens 2341211120,332411937,5023461043,4810,33
6Bartłomiej Neroj *126130,5000000,001001100,0000,00
7Grzegorz Pilarz 1204010,0010000,0000000,0000,00
8Bartosz Bućko 4556100,5000000,001713423,5300,00
10Bartosz Buniak *624100,5000000,0010000,0010,50
11Wojciech Sobala 6133000,0000000,00500240,0010,50
13Przemysław Czauderna ***00000,0000000,0000000,0000,00
16Serhiy Kapelus 56587100,331010550,001523640,0010,33
17Michał Dębiec ***00000,001810527,7800000,0000,00
18Kamil Kwasowski 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     4055571,6762412235,48768133140,7941,33

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź *00000,0000000,0000000,0000,00
2Michał Ostrowski 00000,0000000,0000000,0000,00
3Igor Grobelny 00000,0000000,0000000,0000,00
4Daniel Pliński 16159000,0000000,00610466,6710,33
5Bartłomiej Grzechnik 43477020,002002100,00700342,8641,33
6Wojciech Żaliński 323815030,001422214,291102654,5520,67
8Dirk Westphal 6561311100,331013550,0014011178,5710,33
9Adam Kowalski ***00000,002232627,2700000,0000,00
10Lukas Kampa 212312040,0000000,001001100,0020,67
13Michał Kędzierski **03000,0000000,0000000,0000,00
14Kamil Gutkowski 00000,0000000,0000000,0000,00
15Mikko Oivanen 5451916120,3300000,0027111555,5631,00
Łącznie     55732110,6748671531,2566244060,61134,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij