Mecze

MKS BANIMEX BĘDZIN vs JASTRZĘBSKI WĘGIEL


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:120
MVP:Michał Masny
Liczba widzów:1300
 
Sędzia pierwszy:Piotr Król
Komisarz:Andrzej Urbański
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS Sosnowiec
Adres:ul. Żeromskiego 9
Miasto:Sosnowiec
Liczba miejsc siedzących w hali:1400
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2419:250:1
200:2719:250:2
300:3021:250:3
Łącznie01:2159:750:3
 

MKS BANIMEX BĘDZIN

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Tomasz Kowalski *02000,0000000,0000000,0000,00
2Miłosz Hebda 44*97130,331824211,111723635,2920,67
3Mikołaj Sarnecki 333157030,0000000,0028251450,0010,33
4Maciej Pawliński 111913000,002153523,812632830,7710,33
7Mariusz Gaca 222813110,3300000,00801450,0031,00
8Jakub Oczko 66638100,3300000,001001100,0010,33
9Sebastian Warda 00000,0000000,0000000,0000,00
10Adrian Hunek 55559010,0000000,00500480,0010,33
13Michał Żuk *401000,001322215,3860100,0000,00
16Marcin Mierzejewski *00000,00400125,0000000,0000,00
17Tomasz Tomczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
18Robert Milczarek ***00000,001204216,6700000,0000,00
Łącznie     4960381,00689131217,65917123740,6693,00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 1211915230,6700000,0033031339,3941,33
2Krzysztof Gierczyński 565169100,331001220,0025131144,0041,33
3Jakub Popiwczak **02000,0000000,0000000,0000,00
5Alen Pajenk 3431112220,6710000,001311753,8520,67
6Mateusz Malinowski *01000,0000000,0000000,0000,00
7Michał Masny 454417110,3300000,00300266,6710,33
9Patryk Czarnowski 61665000,0000000,00700571,4310,33
10Grzegorz Kosok *02000,0000000,0000000,0000,00
12Konrad Formela 00000,0000000,0000000,0000,00
14Guillaume Quesque 232211000,003036826,671302215,3800,00
15Dmytro Filippov 00000,0000000,0000000,0000,00
18Damian Wojtaszek ***00000,001111327,2700000,0000,00
Łącznie     5874662,0052481325,0094294042,55124,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij