Mecze

Effector Kielce vs LOTOS Trefl Gdańsk


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:17
Numer meczu:114
MVP:Marco Falaschi
Liczba widzów:1200
 
Sędzia pierwszy:Zbigniew Wolski
Sędzia drugi:Jacek Broński
Komisarz:Sławomir Supa
Kwalifikator:Mirosław Stando
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Legionów
Adres:ul. Drogosza 2
Miasto:Kielce
Liczba miejsc siedzących w hali:4200
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2209:250:1
200:2820:250:2
300:3122:250:3
Łącznie01:2151:750:3
 

Effector Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz 6*31010,0000000,001431321,4300,00
2Bartosz Sufa ***00000,0028231242,8600000,0000,00
6Jędrzej Maćkowiak 21539100,3300000,00711114,2910,33
7Marcin Janusz **316000,0000000,0000000,0010,33
8Adrian Staszewski 1621010,0082100,0051000,0021,00
10Humberto Machacon **176130,331952421,051413535,7110,33
11Andreas Takvam 00000,0000000,0000000,0000,00
13Adrian Buchowski 4341212240,671413428,5722301045,4500,00
14Grzegorz Pająk 32*15100,3300000,0020000,0000,00
15Mateusz Bieniek 54229020,0000000,00611116,6710,33
16Rozalin Penchev 00000,0000000,0000000,0000,00
17Bartosz Krzysiek 5673000,0000000,001941631,5810,50
Łącznie     38525111,67691092028,99891472629,2172,33

LOTOS Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Wojciech Grzyb 55578110,3300000,00820337,5031,00
3Piotr Gacek ***00000,001012110,0000000,0000,00
4Przemysław Stępień *01000,0000000,0000000,0000,00
5Marco Falaschi 666111010,0000000,0010000,0010,33
7Damian Schulz *00000,0000000,0010100,0000,00
9Sebastian Schwarz 44487010,001531426,672112838,1000,00
10Bartosz Gawryszewski 22279000,0000000,00701457,1431,00
11Murphy Troy 333811020,0000000,002522832,0000,00
12Artur Ratajczak 00000,0000000,0000000,0000,00
13Krzysztof Wierzbowski 00000,0000000,0000000,0000,00
15Mateusz Mika 1111319100,331610425,0022111254,5500,00
18Mateusz Czunkiewicz ***18100,3300000,0000000,0000,00
Łącznie     4574351,004153921,9585673541,1872,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij