Mecze

AZS Częstochowa vs JASTRZĘBSKI WĘGIEL


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:15
Numer meczu:103
MVP:Michał Łasko
Liczba widzów:1300
 
Sędzia pierwszy:Marek Budzik
Komisarz:Henryk Parzykowski
Kwalifikator:Zdzisław Śpiewla
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa 'Częstochowa'
Adres:ul. Żużlowa 4
Miasto:Częstochowa
Liczba miejsc siedzących w hali:6356
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2921:250:1
200:2111:250:2
300:2620:250:3
Łącznie01:1652:750:3
 

AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Artur Udrys 55*34010,0000000,00700342,8600,00
2Mariusz Marcyniak 22376010,0000000,00912666,6710,33
3Miguel Angel De Amo 66449210,6700000,002002100,0000,00
4Damian Zygmunt 00000,0000000,0000000,0000,00
5Patryk Napiórkowski 3324010,0000000,00165216,2510,50
6Rafał Szymura 44249120,332235627,271410321,4300,00
8Bartosz Janeczek 111139040,001123218,1824341354,1700,00
11Mateusz Przybyła *614010,0000000,00200150,0000,00
13Konrad Buczek **02020,0000000,0000000,0000,00
15Maksim Khilko **01000,0050100,0000000,0000,00
17Adrian Stańczak ***00000,001332215,3800000,0000,00
18Paweł Pietkiewicz **526020,001322538,46712228,5700,00
Łącznie     36543151,006410131523,448111103138,2720,67

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 2251413511,6700000,001710741,1820,67
2Krzysztof Gierczyński 663912110,331805844,44910666,6720,67
3Jakub Popiwczak 00000,0000000,0000000,0000,00
5Alen Pajenk 4411213120,3300000,001000990,0020,67
6Mateusz Malinowski **33010,0000000,00400375,0000,00
7Michał Masny 552210110,3300000,00200150,0000,00
8Mateusz Kańczok **00000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski 1126010,0011000,00410250,0000,00
10Grzegorz Kosok 436000,0000000,00400125,0022,00
11Zbigniew Bartman 336410020,00912333,331002330,0010,33
15Dmytro Filippov **00000,0000000,0000000,0000,00
18Damian Wojtaszek ***00000,00904111,1100000,0000,00
Łącznie     4973892,67372111232,4360323253,3393,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij