Mecze

Asseco Resovia vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:K-2
MVP:Mariusz Wlazły
Liczba widzów:4500
 
Sędzia pierwszy:Paweł Burkiewicz
Sędzia drugi:Maciej Twardowski
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
Kwalifikator:Andrzej Lemek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3424:260:1
200:2817:250:2
300:2715:250:3
Łącznie01:2956:760:3
 

Asseco Resovia

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dawid Konarski 232178120,3300000,0025231560,0010,33
2Paul Michael Lotman 616910010,0031212722,581802950,0000,00
4Piotr Nowakowski 454611110,3300000,00610466,6710,33
5Lukas Tichacek 5602020,0000000,0010000,0000,00
6Grzegorz Kosok *124000,0000000,00401125,0010,50
9Michał Filip 00000,0000000,0000000,0000,00
10Jochen Schoeps **14100,5000000,0000000,0000,00
11Fabian Drzyzga **504010,0000000,0000000,0000,00
12Łukasz Perłowski 12*27010,0000000,00701228,5700,00
13Peter Veres *00000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ***00000,001835527,7800000,0000,00
17Nikolay Penchev 34368020,001728211,761312646,1500,00
Łącznie     43583101,00667251421,2174493750,0031,00

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 3332011130,3300000,0026221869,2310,33
4Daniel Pliński 00000,0000000,0000000,0000,00
5Samuel Tuia 00000,0000000,0000000,0000,00
6Karol Kłos 222715100,3300000,00600233,3341,33
7Facundo Conte 4441812331,00141500,0025111456,0010,33
8Andrzej Wrona 55577000,0000000,00900666,6710,33
10Nicolas Uriarte 66618010,0000000,0010000,0010,33
11Stephane Antiga 111917210,672004945,001110654,5510,33
12Wojciech Włodarczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
15Aleksa Brdovic ***00000,0000000,0000000,0000,00
16Paweł Zatorski ***00000,001422642,8600000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak ***04000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     6274782,33483111531,2578434658,9793,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij