Mecze

Asseco Resovia vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:G-1
MVP:Paweł Zagumny
Liczba widzów:4300
 
Sędzia pierwszy:Marek Lagierski
Sędzia drugi:Wojciech Maroszek
Komisarz:Janusz Kapka
Kwalifikator:Ryszard Dietrich
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2825:201:0
200:3122:251:1
300:2925:172:1
400:2819:252:2
500:2113:152:3
Łącznie02:17104:1022:3
 

Asseco Resovia

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dawid Konarski ***44133020,0000000,0024111145,8320,40
2Paul Michael Lotman **2311000,001825211,11811225,0010,33
4Piotr Nowakowski 126661517310,6000000,0013001184,6210,20
5Lukas Tichacek 23111516230,4000000,001001100,0020,40
6Grzegorz Kosok 00000,0000000,0000000,0000,00
7Alek Achrem 615138010,002537728,0022321359,0900,00
10Jochen Schoeps 5641717441,3300000,0027241140,7420,67
11Fabian Drzyzga 00000,0000000,0000000,0000,00
12Łukasz Perłowski 45333716020,00201150,00900666,6710,20
13Peter Veres 3422411110,25224614,551113218,1810,25
16Krzysztof Ignaczak *****00000,001220216,6700000,0000,00
17Nikolay Penchev *5535020,001004110,00703228,5710,33
Łącznie     8010410162,008911231415,731228145948,36112,20

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Maciej Polański 00000,0000000,0000000,0000,00
3Dominik Witczak 313129120,3300000,002121942,8620,67
5Paweł Zagumny 64666211110,2000000,0000000,0010,20
6Daniel Lewis *11000,0010100,00310133,3300,00
7Grzegorz Pilarz ****04000,0000000,0000000,0000,00
9Łukasz Wiśniewski 53555813010,0030100,00900555,5630,60
10Wojciech Ferens ****00000,0020200,0000000,0000,00
11Dick Kooy 424442317250,402639311,5439341948,7220,40
12Grzegorz Bociek **3398120,2500000,001822738,8910,25
15Piotr Gacek *****00000,003568720,0000000,0000,00
16Michał Ruciak 151111027601,202115523,811723317,6510,20
17Marcin Możdżonek 26222912020,0000000,001001550,0040,80
Łącznie     7410211132,208810261517,0511710114941,88142,80

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij