Mecze

AZS Politechnika Warszawska vs PGE Skra Bełchatów


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:B-3
MVP:Nicolas Uriarte
Liczba widzów:3200
 
Sędzia pierwszy:Marek Lagierski
Komisarz:Sławomir Supa
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"
Adres:ul. Łazienkowska 6a
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:5804
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2823:250:1
200:2619:250:2
300:2825:211:2
400:2621:251:3
Łącznie01:4888:961:3
 

AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Stępień 00000,0000000,0000000,0000,00
2Maciej Olenderek **00000,0020200,0000000,0000,00
4Maciej Pawliński 23231013320,752209731,821903736,8400,00
5Marcin Nowak 34341618230,5020000,0013101292,3120,50
9Paweł Adamajtis 12121914140,2500000,0033331545,4530,75
10Juraj Zatko 4545315120,2500000,001001100,0010,25
11Ivan Bogdanov Kolev **56410110,251413535,711113327,2700,00
13Paweł Kaczorowski 56*57020,0024111625,001001550,0000,00
14Michał Potera ****00000,001424321,4300000,0000,00
16Dawid Gunia *6158110,3300000,00600350,0010,33
17Mateusz Sacharewicz 6114030,0000000,00200150,0000,00
18Adrian Radu Gontariu 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     63899182,25784292126,92955104749,4771,75

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 55552015050,0000000,0031101961,2910,25
5Samuel Tuia 00000,0000000,0000000,0000,00
6Karol Kłos 4444917130,2500000,001111654,5520,50
7Facundo Conte 66661815230,501702741,1822331359,0930,75
8Andrzej Wrona 1111612020,00210150,00600583,3310,25
9Maciej Muzaj 00000,0000000,0000000,0000,00
10Nicolas Uriarte 2222514130,2500000,00401250,0020,50
11Stephane Antiga 3333913000,002336417,392311939,1300,00
12Wojciech Włodarczyk *13000,00620116,67711114,2900,00
15Aleksa Brdovic ***11010,0000000,0000000,0010,33
16Paweł Zatorski ****00000,002333834,7800000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak ****05000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     69954171,00719112129,58104775552,88102,50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij