Mecze

Asseco Resovia vs Effector Kielce


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:A-1
MVP:Piotr Nowakowski
Liczba widzów:4200
 
Sędzia pierwszy:Tomasz Flis
Sędzia drugi:Maciej Twardowski
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2225:151:0
200:3025:222:0
300:2425:153:0
Łącznie01:1675:523:0
 

Asseco Resovia

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dawid Konarski 555811020,0000000,001310861,5400,00
2Paul Michael Lotman 00000,0000000,0000000,0000,00
3Wojciech Grzyb 44487020,001001100,00800675,0020,67
4Piotr Nowakowski 1111119301,0000000,00910777,7810,33
5Lukas Tichacek 22239120,3300000,0000000,0020,67
6Grzegorz Kosok 00000,0000000,0000000,0000,00
7Alek Achrem 6661511311,001935736,8417111164,7110,33
10Jochen Schoeps ***33010,0000000,00701342,8600,00
11Fabian Drzyzga ***00000,0000000,0000000,0000,00
13Peter Veres 3331213030,002027630,0021111152,3810,33
16Krzysztof Ignaczak **00000,00611116,6700000,0000,00
17Nikolay Penchev *01000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     60747112,33466131532,6175434661,3372,33

Effector Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz 65*25010,0000000,00902111,1110,33
2Bartosz Sufa 00000,0000000,0000000,0000,00
4Bartosz Kaczmarek ***00000,002425520,8300000,0000,00
5Piotr Lipiński 32427000,0011000,00300133,3310,33
8Adrian Staszewski *6*54120,33912555,56702457,1400,00
9Cristian Poglajen 135911301,001514426,671630531,2510,33
12Łukasz Polański 21329010,0010000,00401250,0000,00
13Adrian Buchowski 4*253000,001322538,46910555,5600,00
15Mateusz Bieniek *00000,0000000,0021000,0000,00
16Nikodem Wolański *00000,0000000,0010100,0000,00
17Bruno Romanutti *176201,0000000,001510533,3300,00
18Dawid Dryja 54647020,0000000,00501480,0000,00
Łącznie     3652662,00637131930,1671672738,0331,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij