Mecze

Asseco Resovia vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:16
Numer meczu:93
MVP:Jochen Schoeps
Liczba widzów:4300
 
Sędzia pierwszy:Wojciech Maroszek
Sędzia drugi:Marek Lagierski
Komisarz:Henryk Kośla
Kwalifikator:Sylwester Strzylak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3025:201:0
200:2625:152:0
300:3025:233:0
Łącznie01:2675:583:0
 

Asseco Resovia

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dawid Konarski *00000,0000000,0000000,0000,00
2Paul Michael Lotman 11167010,001305215,381312646,1500,00
4Piotr Nowakowski 555910000,00210150,001100763,6420,67
5Lukas Tichacek 66615010,0000000,0000000,0010,33
6Grzegorz Kosok 222219010,0000000,00300266,6700,00
7Alek Achrem 4441311020,001517426,6721121152,3820,67
10Jochen Schoeps 3331616331,0000000,0027321348,1500,00
11Fabian Drzyzga 00000,0000000,0000000,0000,00
12Łukasz Perłowski **04010,0000000,0000000,0000,00
13Peter Veres 00000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ***00000,001424428,5700000,0000,00
17Nikolay Penchev **02000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     4774391,00444161125,0075563952,0051,67

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 342159260,6700000,0023011147,8320,67
4Daniel Pliński *03000,0000000,0000000,0000,00
5Samuel Tuia *2656020,001807316,671321538,4600,00
6Karol Kłos 231811010,0000000,00800562,5031,00
7Facundo Conte 15354010,00141600,001412535,7100,00
8Andrzej Wrona 56434110,3300000,00411250,0000,00
11Stephane Antiga 4*25010,0081200,00710228,5700,00
12Wojciech Włodarczyk **23010,00501120,00620233,3300,00
15Aleksa Brdovic 61519020,0010100,0010000,0010,33
16Paweł Zatorski ***00000,00191415,2600000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak ***15100,3300000,0000000,0000,00
18Dawid Konieczny 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     42594151,336532157,6976753242,1162,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij