Mecze

Lotos Trefl Gdańsk vs PGE Skra Bełchatów


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:12
Numer meczu:71
Liczba widzów:3810
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Ergo Arena
Adres:Plac Dwóch Miast 1
Miasto:Sopot
Liczba miejsc siedzących w hali:11200
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3021:250:1
200:2308:250:2
300:2616:250:3
Łącznie01:1945:750:3
 

Lotos Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Wojciech Żaliński 44157000,001855211,111714423,5310,33
3Grzegorz Łomacz 66306000,0000000,0000000,0000,00
4Przemysław Stępień **00000,0000000,0000000,0000,00
5Sławomir Zemlik 00000,0000000,0000000,0000,00
7Paweł Rusek ***00000,0020310315,0000000,0000,00
8Jakub Jarosz 336127010,0000000,0027221244,4400,00
10Bartosz Gawryszewski 55256100,3300000,00502360,0010,33
11Maciej Zajder 2535010,0000000,00502120,0021,00
12Artur Ratajczak *2*14000,0000000,00200150,0000,00
13Krzysztof Wierzbowski 11499240,6725211312,001723635,2910,33
14Sławomir Stolc **12000,0041300,0020100,0010,50
16Paweł Mikołajczak **11000,0000000,00300133,3300,00
Łącznie     3747361,00671129811,94785142835,9062,00

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 5451512321,0000000,0022021150,0010,33
4Daniel Pliński 00000,0000000,0000000,0000,00
5Samuel Tuia 323109010,002224940,911913842,1120,67
6Karol Kłos 4341312000,0010000,00800787,5062,00
7Facundo Conte 656118210,67912444,441411750,0020,67
8Andrzej Wrona 16189110,3310100,00700457,1431,00
10Nicolas Uriarte 212416411,3300000,0030000,0000,00
11Stephane Antiga *00000,0000000,0000000,0000,00
12Wojciech Włodarczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
15Aleksa Brdovic *01000,0000000,0010000,0000,00
16Paweł Zatorski ***00000,00801787,5000000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak **16100,5000000,0000000,0000,00
Łącznie     62731163,6741382048,7874263750,00144,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij