Mecze

PGE Skra Bełchatów vs AZS Częstochowa


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:22
Numer meczu:129
MVP:Mariusz Wlazły
Liczba widzów:2000
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala "Energia"
Adres:ul. Dąbrowskiego 11
Miasto:Bełchatów
Liczba miejsc siedzących w hali:2700
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2325:151:0
200:2425:202:0
300:2824:262:1
400:2525:173:1
Łącznie01:4099:783:1
 

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 43432219451,0010100,0025221456,0041,00
4Daniel Pliński 265610110,3310000,00500360,0020,67
5Samuel Tuia *21119000,00331101236,3618021161,1100,00
6Karol Kłos 3321414130,3310100,00800787,5062,00
7Facundo Conte 5434010,00600583,33410250,0010,50
8Andrzej Wrona 6577100,5000000,00610350,0031,50
10Nicolas Uriarte 1616111020,0000000,00300133,3300,00
11Stephane Antiga 21*76110,33903222,22910666,6700,00
12Wojciech Włodarczyk *54813230,67512240,001303538,4610,33
15Aleksa Brdovic **11000,0000000,0000000,0010,50
16Paweł Zatorski ****00000,001201541,6700000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak ***04020,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     809810182,50682182638,2491575257,14184,50

AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartosz Bednorz ****12010,0000000,00201150,0000,00
2Mariusz Marcyniak **01000,0000000,0000000,0000,00
6Dawid Murek 11111416130,252607934,6224241354,1700,00
7Michał Kaczyński 3333117020,0000000,0024361041,6710,25
8Damian Zygmunt 00000,0000000,0000000,0000,00
10Miłosz Hebda 44441211140,2529512413,7925061040,0010,25
11Jakub Vesely 22221015000,0010000,001300753,8530,75
12Wojciech Kaźmierczak 5555414010,0010100,00721342,8610,25
13Konrad Buczek 66**03000,0011000,0000000,0000,00
15Michał Kozłowski **66110000,0000000,0000000,0010,25
16Kacper Piechocki *****00000,002249313,6400000,0000,00
17Jakub Bik 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     53792110,508010291620,00957184446,3271,75

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij