Mecze

Cerrad Czarni Radom vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:20
Numer meczu:120
MVP:Grzegorz Szymański
Liczba widzów:1700
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala MOSiR
Adres:ul. Narutowicza 9
Miasto:Radom
Liczba miejsc siedzących w hali:1600
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2419:250:1
200:3223:250:2
300:3923:250:3
Łącznie01:3565:750:3
 

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź *00000,0000000,0010000,0000,00
2Michał Ostrowski 13329010,0000000,00400250,0000,00
4Jakub Radomski 00000,0000000,0000000,0000,00
5Bartłomiej Grzechnik 46658010,0000000,00401375,0020,67
6Bartłomiej Neroj 51*26000,0000000,001001100,0010,33
7Jakub Wachnik 62279140,331124327,271603637,5000,00
8Dirk Westphal 35578020,0024511250,001414535,7120,67
9Adam Kowalski ***00000,00176215,8800000,0000,00
10Wytze Kooistra 2441714331,0000000,0024031458,3300,00
13Michał Kędzierski **118010,0000000,001001100,0000,00
14Kamil Gutkowski **54010,00710342,86400375,0021,00
15Paweł Filipowicz *00000,0010000,0000000,0000,00
Łącznie     46664131,33601471931,67691113550,7272,33

Indykpol AZS Olsztyn

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski 666210010,0000000,00210150,0010,33
3Michał Żurek ***00000,002142733,3300000,0000,00
6Pablo Bengolea 44485020,00813112,501612850,0000,00
8Rafał Buszek 1111313140,332141523,8117021058,8220,67
10Grzegorz Szymański 3331917311,0000000,0024221458,3320,67
11Wojciech Sobala 00000,0000000,0000000,0000,00
14Grzegorz Pająk 00000,0000000,0000000,0000,00
15Matti Oivanen 222915341,0011000,00811450,0020,67
16Piotr Hain 555612010,00200150,00400250,0041,33
17Bartosz Krzysiek **00000,0000000,0000000,0000,00
18Piotr Łuka **02000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     57747132,33531061426,4271573954,93113,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij