Mecze

Cerrad Czarni Radom vs Asseco Resovia


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:2
Numer meczu:12
MVP:Krzysztof Ignaczak
Liczba widzów:1500
 
Sędzia pierwszy:Piotr Skowroński
Sędzia drugi:Maciej Maciejewski
Komisarz:Jacek Kilar
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala MOSiR
Adres:ul. Narutowicza 9
Miasto:Radom
Liczba miejsc siedzących w hali:1600
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3322:250:1
200:3022:250:2
300:2721:250:3
Łącznie01:3065:750:3
 

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź *34156020,0000000,0027351451,8510,33
2Michał Ostrowski 323411020,00300133,33400125,0031,00
4Jakub Radomski 00000,0000000,0000000,0000,00
6Bartłomiej Neroj 16118020,0010000,0050100,0010,33
7Jakub Wachnik 2121115130,332216522,732321939,1310,33
8Dirk Westphal 5445010,00400125,001312323,0810,50
9Adam Kowalski ***00000,002414833,3300000,0000,00
10Wytze Kooistra 4*44010,0000000,00921333,3310,50
11Łukasz Zugaj 00000,0000000,0000000,0000,00
12Adam Kamiński 65658030,0000000,004004100,0010,33
14Kamil Gutkowski 524121,00701342,86301133,3300,00
16Jozef Piovarci **01010,0000000,0011000,0000,00
Łącznie     46622170,67612111829,51899113539,3393,00

Asseco Resovia

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dawid Konarski ***42010,0000000,00500240,0020,67
2Paul Michael Lotman 313914120,331911947,371923631,5820,67
3Wojciech Grzyb 00000,0000000,0000000,0000,00
4Piotr Nowakowski 151512020,0000000,00700457,1410,33
5Lukas Tichacek 26219020,0000000,0000000,0010,33
7Alek Achrem 646610020,00902333,331812527,7810,33
10Jochen Schoeps 5351113020,0000000,002313834,7831,00
11Fabian Drzyzga **00000,0000000,0000000,0000,00
12Łukasz Perłowski 424612110,3300000,00701457,1410,33
13Peter Veres 00000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ***01000,001712423,5300000,0000,00
17Nikolay Penchev 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     42732120,6745251635,5679492936,71113,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij