Mecze

AZS Politechnika Warszawska vs Jastrzębski Węgiel


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:19
Numer meczu:113
MVP:Patryk Czarnowski
Liczba widzów:2500
 
Sędzia pierwszy:Jacek Broński
Sędzia drugi:Maciej Maciejewski
Komisarz:Robert Grzanka
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"
Adres:ul. Łazienkowska 6a
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:5804
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3428:300:1
200:3122:250:2
300:2819:250:3
Łącznie01:3369:800:3
 

AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Stępień *03000,0000000,0000000,0000,00
4Maciej Pawliński 121913020,002716829,631714741,1820,67
5Marcin Nowak 23258010,0010100,00500360,0020,67
9Paweł Adamajtis **74110,5000000,002123628,5700,00
10Juraj Zatko 34329110,3300000,0000000,0010,33
11Ivan Bogdanov Kolev **444010,00913111,11721342,8610,33
12Artur Szalpuk 45*57000,001812527,781111436,3610,33
13Paweł Kaczorowski *00000,0020100,0000000,0000,00
14Michał Potera ***00000,001011660,0000000,0000,00
15Przemysław Smoliński 00000,0000000,0000000,0000,00
16Dawid Gunia 565719100,3311000,00710457,1420,67
18Adrian Radu Gontariu 616114010,0000000,0028631035,7110,33
Łącznie     5071371,00685142029,419613123738,54103,33

Jastrzębski Węgiel

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 535139010,0000000,0021031361,9000,00
2Krzysztof Gierczyński *41000,0030100,00701457,1400,00
3Jakub Popiwczak *00000,0010000,0000000,0000,00
5Alen Pajenk **00000,0000000,0000000,0000,00
6Mateusz Malinowski **05010,0000000,0000000,0000,00
7Michał Masny 262010030,0020100,0021000,0000,00
9Patryk Czarnowski 151118100,3320000,001611850,0020,67
10Simon van de Voorde 4241116110,3300000,001001550,0051,67
13Michał Kubiak 3131415220,672615830,772011735,0051,67
15Dmytro Filippov 00000,0000000,0000000,0000,00
16Nicolas Marechal 646714120,33912111,111703635,2900,00
18Damian Wojtaszek ***00000,002114523,8100000,0000,00
Łącznie     60785101,67643131421,88933104346,24124,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij