Mecze

AZS Częstochowa vs Cerrad Czarni Radom


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:19
Numer meczu:110
MVP:Dirk Westphal
Liczba widzów:500
 
Sędzia pierwszy:Dariusz Jasiński
Sędzia drugi:Krzysztof Szmydyński
Komisarz:Janusz Kapka
Kwalifikator:Mirosław Stando
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa 'Częstochowa'
Adres:ul. Żużlowa 4
Miasto:Częstochowa
Liczba miejsc siedzących w hali:6356
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2525:191:0
200:2625:192:0
300:3426:282:1
400:2722:252:2
500:1713:152:3
Łącznie02:09111:1062:3
 

AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartosz Bednorz ****01010,0000000,0010000,0000,00
2Mariusz Marcyniak 55556619120,2000000,001201541,6700,00
6Dawid Murek 111121722220,401001550,0030061446,6710,20
7Michał Kaczyński 333342711130,2000000,0042362150,0051,00
8Damian Zygmunt 00000,0000000,0000000,0000,00
10Miłosz Hebda 444451214020,001611318,7527151140,7410,20
11Jakub Vesely 222231318000,0021100,001411964,2940,80
12Wojciech Kaźmierczak *00000,0000000,0000000,0000,00
13Konrad Buczek 66661423100,2010100,0000000,0030,60
15Michał Kozłowski ****04000,0000000,0000000,0000,00
16Kacper Piechocki *****00000,00600161931,6700000,0000,00
17Jakub Bik 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     791125101,00892202730,341265196047,62142,80

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź 4575020,0000000,001734741,1800,00
2Michał Ostrowski 34344815010,0000000,00600350,0051,00
4Jakub Radomski **10000,0000000,0000000,0010,50
5Bartłomiej Grzechnik 616111516010,001001100,001512746,6781,60
6Bartłomiej Neroj 12*05000,0000000,0010000,0000,00
7Jakub Wachnik 23*74020,001922631,581832738,8900,00
8Dirk Westphal 565661817210,4043182046,5122021568,1810,20
9Adam Kowalski *****00000,002003630,0000000,0000,00
10Wytze Kooistra *4551814050,0000000,0032221753,1210,25
13Michał Kędzierski **122215030,0011000,00300133,3310,20
14Kamil Gutkowski **2331114010,001811738,891922947,3720,40
Łącznie     871052160,401025144039,2213311146649,62193,80

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij