Mecze

PGE Skra Bełchatów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:17
Numer meczu:101
MVP:Karol Kłos
Liczba widzów:2700
 
Sędzia pierwszy:Dariusz Jasiński
Sędzia drugi:Piotr Skowroński
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
Kwalifikator:Jacek Spisak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala "Energia"
Adres:ul. Dąbrowskiego 11
Miasto:Bełchatów
Liczba miejsc siedzących w hali:2700
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2925:221:0
200:2625:142:0
300:2225:113:0
Łącznie01:1775:473:0
 

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 5451513250,6700000,0018001266,6710,33
5Samuel Tuia 323711020,001924842,111300753,8500,00
6Karol Kłos 4341014210,6700000,00901666,6720,67
7Facundo Conte 65687030,00820337,501822633,3320,67
8Andrzej Wrona 16188010,0010000,00601233,3362,00
10Nicolas Uriarte 212111010,0000000,0020000,0010,33
11Stephane Antiga **07000,0042000,0000000,0000,00
12Wojciech Włodarczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
15Aleksa Brdovic ***00000,0000000,0000000,0000,00
16Paweł Zatorski ***00000,00921333,3300000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak *12101,0000000,0000000,0000,00
18Dawid Konieczny *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     50735131,6741851434,1566243350,00124,00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
3Dominik Witczak **11010,0000000,00402125,0000,00
5Paweł Zagumny 63415010,0000000,0010000,0010,33
6Daniel Lewis *01010,00601233,3322000,0000,00
7Grzegorz Pilarz **00000,0000000,0000000,0000,00
8Jurij Gladyr *00000,0000000,0000000,0000,00
9Łukasz Wiśniewski 523410210,6700000,00711114,2910,33
10Wojciech Ferens *00000,0040300,0040200,0000,00
11Dick Kooy 41277210,671722635,291550533,3300,00
12Grzegorz Bociek 361910321,0000000,002145628,5700,00
15Piotr Gacek ***00000,002060525,0000000,0000,00
16Michał Ruciak 14528000,00133417,69902222,2200,00
17Marcin Możdżonek 25667010,0000000,00500480,0020,67
Łącznie     3049782,336011101423,336812121927,9441,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij