Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:J-3
MVP:Grzegorz Kosok
Liczba widzów:4500
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:
Adres:
Miasto:
Liczba miejsc siedzących w hali:
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3025:201:0
200:3225:222:0
300:2925:203:0
Łącznie01:3175:623:0
 

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski 00000,0000000,0000000,0000,00
2Paul Michael Lotman 14455020,002025525,001310538,4600,00
3Wojciech Grzyb 00000,0000000,0000000,0000,00
4Piotr Nowakowski 52259010,0000000,00200150,0041,33
5Lukas Tichacek 633013020,0000000,0000000,0000,00
6Grzegorz Kosok 255718000,0000000,00600583,3320,67
7Alek Achrem 4111015210,671517213,331200650,0020,67
9Zbigniew Bartman 3661610020,0000000,0030151343,3331,00
10Jochen Schoeps *00000,0000000,0000000,0000,00
11Nikola Kovacević 00000,0000000,0000000,0000,00
12Łukasz Perłowski ***03010,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak (L)***00000,001313215,3800000,0000,00
Łącznie     4373290,6748415918,7563253047,62113,67

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Serhiy Kapelus **03000,00301133,3300000,0000,00
3Dominik Witczak 00000,0000000,0000000,0000,00
4Antonin Rouzier 13298040,0000000,002242731,8220,67
5Paweł Zagumny 4*01000,0000000,0000000,0000,00
7Grzegorz Pilarz *6507010,0000000,0000000,0000,00
8Jurij Gladyr *115020,0000000,00201150,0000,00
9Łukasz Wiśniewski 6236000,0000000,00503120,0021,00
12Felipe Fonteles 2432017341,001301215,3828431657,1410,33
13Rogerio Nogueira **00000,0000000,0000000,0000,00
15Piotr Gacek (L)***00000,00291101241,3800000,0000,00
16Michał Ruciak 516119140,331711211,7621221047,6200,00
17Marcin Możdżonek 35478010,0020000,00701685,7110,33
Łącznie     51644161,33642131726,568510124148,2462,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij