Mecze

AZS Politechnika Warszawska vs Effector Kielce


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:H-2
MVP:Marcin Nowak
Liczba widzów:490
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Ursynów
Adres:ul. Pileckiego 122
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:2000
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2125:141:0
200:3023:251:1
300:3025:202:1
400:2625:233:1
Łącznie01:4798:823:1
 

AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
3Krzysztof Wierzbowski **23010,001001100,00401250,0000,00
4Maciej Pawliński 32651620310,751411321,4331131238,7110,25
5Marcin Nowak 43161312020,0011000,0015011173,3320,50
6Paweł Siezieniewski 65321112020,0033051545,452012945,0020,50
7Fabian Drzyzga 5421616110,2500000,004004100,0010,25
9Paweł Adamajtis 2154914040,0000000,002415833,3310,25
11Maciej Zajder 16431517120,2500000,0015201066,6741,00
12Maksymilian Szuleka *00000,0000000,0011000,0000,00
14Michał Potera *****00000,002116628,5700000,0000,00
15Przemysław Smoliński **03000,0000000,0000000,0000,00
16Dawid Dryja 00000,0000000,0000000,0000,00
17Nemanja Stefanović 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     72975131,25703122535,711146125649,12112,75

Effector Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Bartosz Sufa *****00000,00401141435,0000000,0000,00
4Piotr Orczyk *302010,00621233,3300000,0000,00
5Miłosz Zniszczoł 3444514010,0000000,00510240,0030,75
8Adrian Staszewski 5661110230,671625318,752232940,9100,00
9Sebastian Warda 61178020,0000000,001100763,6400,00
10Robert Milczarek **02000,0030200,0031000,0000,00
11Tomasz Józefacki *5551410020,0000000,0022241150,0030,75
12Grzegorz Kokociński 132000,0000000,001001100,0022,00
14Grzegorz Pająk *01000,0000000,0000000,0000,00
15Armando Danger 4*123010,0000000,0022321150,0010,50
17Nikolay Penchev 23361014120,251809211,111713847,0610,25
18Michał Kozłowski 1222217010,0010000,0020000,0020,50
Łącznie     64833130,75845312125,0010511114946,67123,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij