Mecze

Delecta Bydgoszcz vs Asseco Resovia Rzeszów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:F-2
MVP:Alek Achrem
Liczba widzów:5800
 
Sędzia pierwszy:Marek Lagierski
Sędzia drugi:Piotr Król
Komisarz:Henryk Kośla
Kwalifikator:Andrzej Lemek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6082
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3022:250:1
200:2925:181:1
300:3924:261:2
400:3723:251:3
Łącznie02:1594:941:3
 

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga 31311517100,251700741,1829141241,3820,50
2Michał Masny 2626117010,0000000,0010000,0010,25
3Marcin Wika 64641412010,003219928,1228141346,4310,25
4Wojciech Jurkiewicz 151596010,0000000,00900666,6730,75
5Piotr Lipiński *00000,0000000,0000000,0000,00
6Dawid Konarski 53532221220,5000000,0052551732,6930,75
7Marcin Waliński **00000,0000000,0000000,0000,00
9Łukasz Wiese 00000,0000000,0000000,0000,00
11Andrzej Wrona 42421117210,5010000,001420750,0020,50
15Tomasz Wieczorek ***05000,0000000,0010000,0000,00
16Łukasz Owczarz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Michał Dębiec ****00000,0031171341,9400000,0000,00
18Tomasz Bonisławski 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     7295561,25812162935,801349135541,04123,00

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski *00000,0000000,0000000,0000,00
2Paul Michael Lotman 3134169120,25442121943,1823241043,4851,25
3Wojciech Grzyb 00000,0000000,0000000,0000,00
4Piotr Nowakowski 1512621030,0000000,001220325,0030,75
5Lukas Tichacek 2623119020,0000000,0020000,0010,25
6Grzegorz Kosok 4245716010,0010000,00800675,0010,25
7Alek Achrem 64611811020,0026210415,3838341642,1120,50
9Zbigniew Bartman **20000,0000000,00500120,0010,50
10Jochen Schoeps 53562110020,001001100,0041142151,2200,00
11Nikola Kovacević *21000,00614116,672002100,0000,00
12Łukasz Perłowski ***16100,3300000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ****00000,001102545,4500000,0000,00
Łącznie     74932120,50895283033,711318125945,04133,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij