Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:D-2
MVP:Zbigniew Bartman
Liczba widzów:5000
 
Sędzia pierwszy:Marcin Herbik
Komisarz:Sławomir Supa
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3125:270:1
200:3025:231:1
300:3125:222:1
400:2617:252:2
500:2116:143:2
Łącznie02:19108:1113:2
 

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski *00000,0000000,0000000,0000,00
2Paul Michael Lotman 12111922150,2037311821,622312730,4310,20
3Wojciech Grzyb 00000,0000000,0000000,0000,00
4Piotr Nowakowski 56555710000,0000000,00820450,0030,60
5Lukas Tichacek 61666111020,0010100,0000000,0010,20
6Grzegorz Kosok 23222921100,2000000,00811450,0040,80
7Alek Achrem 454442517240,4022110627,2741221946,3440,80
9Zbigniew Bartman ****92020,0000000,001401964,2900,00
10Jochen Schoeps 343332222250,4011000,0041452048,7800,00
11Nikola Kovacević *00000,0030200,0000000,0000,00
12Łukasz Perłowski **03000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak *****00000,003044930,0000000,0000,00
Łącznie     821086181,20949282324,4713510116346,67132,60

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 44*441513150,201325215,3832431031,2540,80
4Daniel Pliński 551221216020,0000000,001200975,0030,60
5Wytze Kooistra **10000,0000000,001001100,0000,00
6Karol Kłos 224551118010,0011000,001100763,6440,80
8Konstantin Cupkovic ****00000,0000000,0000000,0000,00
9Maciej Muzaj *00000,0000000,0000000,0000,00
10Dante Boninfante **12100,5000000,0000000,0000,00
12Paweł Woicki 66233020000,0011000,0030200,0000,00
13Michał Winiarski 113*76050,002126419,051420750,0000,00
14Aleksander Atanasijevic 335663119521,0000000,0050172652,0000,00
16Paweł Zatorski *****00000,0025071248,0000000,0000,00
18Michał Bąkiewicz *611417220,502909931,03711228,5700,00
Łącznie     821119171,80906272730,001308136247,69112,20

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij