Mecze

Jastrzębski Węgiel vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:K-4
MVP:Paweł Zagumny
Liczba widzów:2900
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS w Jastrzębiu-Zdroju
Adres:ul. Jana Pawla II 6
Miasto:Jastrzębie Zdrój
Liczba miejsc siedzących w hali:3112
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2720:250:1
200:2719:250:2
300:3022:250:3
Łącznie01:2461:750:3
 

Jastrzębski Węgiel

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 655149020,0000000,0033191339,3910,33
2Raphael Margarido 322212000,0000000,00300266,6700,00
3Ashlei Nemer ***03010,0010100,0011000,0000,00
5Tiago Violas **28201,0000000,0000000,0000,00
6Mateusz Malinowski *02000,0000000,0000000,0000,00
7Paweł Rusek ***00000,001705423,5300000,0000,00
9Zbigniew Bartman 16646020,001033220,001002330,0010,33
10Bartosz Gawryszewski 21165010,0000000,00900666,6700,00
13Michał Kubiak 433126010,0032381237,5018311055,5620,67
15Russell Holmes 54458010,0000000,00601350,0020,67
17Johannes Bontje *00000,0000000,0000000,0000,00
18Luciano Bozko ***13000,0063100,00200150,0000,00
Łącznie     4662280,67669181827,27825133846,3462,00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Serhiy Kapelus 00000,0000000,0000000,0000,00
2Jiri Popelka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Dominik Witczak ***03000,0000000,0000000,0000,00
4Antonin Rouzier 3232016341,0000000,0026211453,8531,00
5Paweł Zagumny 656415100,3300000,0010000,0031,00
7Grzegorz Pilarz 00000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski 54565000,0010100,00801450,0020,67
10Guillaume Samica 434168110,332401028,3319121368,4220,67
11Sebastian Warda 00000,0000000,0000000,0000,00
12Wojciech Kaźmierczak 212611000,0000000,00710457,1420,67
15Piotr Gacek ***00000,002128523,8100000,0000,00
16Michał Ruciak 161916431,33800562,501202433,3310,33
Łącznie     6174983,00542191222,2273463953,42134,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij