Mecze

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:G-2
MVP:Paweł Zagumny
Liczba widzów:2400
 
Sędzia pierwszy:Sylwester Strzylak
Sędzia drugi:Maciej Twardowski
Komisarz:Janusz Kapka
Kwalifikator:Władysław Pałaszewski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Azoty
Adres:ul. Mostowa 1A
Miasto:Kędzierzyn-Koźle
Liczba miejsc siedzących w hali:3375
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3024:260:1
200:2925:231:1
300:3625:202:1
400:2725:203:1
Łącznie02:0299:893:1
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Serhiy Kapelus *444220110,25132417,69122318,3300,00
2Jiri Popelka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Dominik Witczak ****16120,2500000,0000000,0000,00
4Antonin Rouzier 33332212050,0000000,0044242147,7310,25
5Paweł Zagumny 6666315200,5000000,0010100,0010,25
7Grzegorz Pilarz 00000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski 5555135000,0000000,001200866,6751,25
10Guillaume Samica 402000,0053200,0030200,0000,00
11Sebastian Warda 00000,0000000,0000000,0000,00
12Wojciech Kaźmierczak 2222812010,0010000,00900666,6720,50
15Piotr Gacek *****00000,002956724,1400000,0000,00
16Michał Ruciak 11111625651,502525832,0017221058,8200,00
Łącznie     659710142,507312171621,92986124646,9492,25

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski *6616000,0000000,0000000,0010,33
2Paul Michael Lotman 11111214230,502124419,051823844,4420,50
3Wojciech Grzyb 22228000,0010000,00701228,5700,00
4Piotr Nowakowski 5555712130,2500000,00921333,3330,75
5Lukas Tichacek 6616010,0000000,0010100,0010,50
7Alek Achrem 44441817621,502928724,1424221145,8310,25
8Marko Bojic *11000,00412125,0010000,0011,00
9Gyorgy Grozer 33332216360,7500000,0034611750,0020,50
12Łukasz Perłowski 00000,0000000,0000000,0000,00
14Adrian Radu Gontariu *11010,0000000,0000000,0011,00
15Mateusz Mika 00000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak *****00000,002854517,8600000,0000,00
18Grzegorz Kosok **229010,0000000,002002100,0000,00
Łącznie     679012173,008310181720,48961294344,79123,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij