Mecze

PGE Skra Bełchatów vs Jastrzębski Węgiel


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:F-2
MVP:Bartosz Kurek
Liczba widzów:2700
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala "Energia"
Adres:ul. Dąbrowskiego 11
Miasto:Bełchatów
Liczba miejsc siedzących w hali:2700
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2425:191:0
200:3327:252:0
300:2425:203:0
Łącznie01:2177:643:0
 

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 4541314321,0000000,001711952,9410,33
4Daniel Pliński 616119130,3300000,00700571,4351,67
6Karol Kłos 343614010,0000000,00701571,4310,33
7Bartosz Kurek 2321313250,671112327,2717301058,8210,33
9Konstantin Cupkovic 00000,0000000,0000000,0000,00
10Miguel Angel Falasca 121315120,331001100,002002100,0000,00
12Paweł Woicki *02000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Winiarski 56577010,001816633,331402642,8610,33
14Aleksander Atanasijevic 00000,0000000,0000000,0000,00
16Paweł Zatorski ***00000,001512640,0000000,0000,00
17Marcin Możdżonek **02010,0000000,0000000,0000,00
18Michał Bąkiewicz **00000,00402125,0000000,0000,00
Łącznie     53767152,33493121734,6964443757,8193,00

Jastrzębski Węgiel

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 344913150,3300000,002606830,7700,00
2Raphael Margarido 611410110,3310100,00410250,0010,33
3Ashlei Nemer *01000,0000000,0000000,0000,00
6Mateusz Malinowski 00000,0000000,0000000,0000,00
7Paweł Rusek ***00000,002116523,8100000,0000,00
9Zbigniew Bartman 455128010,001033110,0013111076,9220,67
10Bartosz Gawryszewski 56688010,0000000,00901777,7810,33
13Michał Kubiak 122710130,332829828,571621637,5000,00
15Russell Holmes 233311040,0000000,00910333,3300,00
17Johannes Bontje ***02010,0000000,0020000,0000,00
18Luciano Bozko *00000,0011000,0000000,0000,00
Łącznie     43633161,00617191422,9579593645,5741,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij