Mecze

PGE Skra Bełchatów vs Jastrzębski Węgiel


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:F-1
MVP:Mariusz Wlazły
Liczba widzów:2700
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala "Energia"
Adres:ul. Dąbrowskiego 11
Miasto:Bełchatów
Liczba miejsc siedzących w hali:2700
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2618:250:1
200:2925:221:1
300:3221:251:2
400:3025:222:2
500:2015:113:2
Łącznie02:17104:1053:2
 

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 232332121030,0000000,0036241850,0030,60
4Daniel Pliński 454551213110,2011000,001010660,0051,00
5Wytze Kooistra 00000,0000000,0000000,0000,00
6Karol Kłos 1265000,0010000,00810562,5010,50
7Bartosz Kurek 643441314230,401417321,432324939,1320,40
10Miguel Angel Falasca 56566313110,2010100,00400125,0010,20
12Paweł Woicki **03000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Winiarski 31611913050,0042518921,432031945,0000,00
14Aleksander Atanasijevic 00000,0000000,0000000,0000,00
16Paweł Zatorski *****00000,0024041250,0000000,0000,00
17Marcin Możdżonek **122416000,0000000,00911444,4400,00
18Michał Bąkiewicz ***15100,3330200,0030200,0000,00
Łącznie     691035131,00867322427,9111310125246,02122,40

Jastrzębski Węgiel

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 333332818130,2000000,0047352451,0630,60
2Raphael Margarido 66666016010,0000000,0020000,0000,00
3Ashlei Nemer ***03020,0021000,0000000,0000,00
6Mateusz Malinowski 00000,0000000,0000000,0000,00
7Paweł Rusek *****00000,0031017722,5800000,0000,00
9Zbigniew Bartman 44*441111020,001104654,5521231047,6210,20
10Bartosz Gawryszewski 555551316110,2000000,001310969,2330,60
13Michał Kubiak 111111017170,204241849,521732741,1820,40
14Bartosz Sufa 00000,0000000,0000000,0000,00
15Russell Holmes 222221022330,6000000,001422535,7120,40
17Johannes Bontje **00000,0000000,0000000,0000,00
18Luciano Bozko *431010,00401125,00410250,0010,50
Łącznie     751046201,20905401820,0011812125748,31122,40

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij