Mecze

AZS Politechnika Warszawska vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:A-3
MVP:Miguel Angel Falasca
Liczba widzów:2500
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Ursynów
Adres:ul. Pileckiego 122
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:2000
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2314:250:1
200:2316:250:2
300:2823:250:3
Łącznie01:1453:750:3
 

AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Janusz Gałązka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Krzysztof Wierzbowski 14689120,3337117821,622362730,4300,00
4Wojciech Żaliński 41398010,00131517,691915736,8420,67
5Marcin Nowak 524311000,0000000,00501360,0000,00
7Maciej Gorzkiewicz *00000,0000000,0000000,0000,00
8Maciej Krzywiecki **01010,0030300,0000000,0000,00
10Grzegorz Szymański 3676010,0000000,001602743,7500,00
11Maciej Zajder 203000,0000000,0011000,0000,00
12Ardo Kreek *5134010,0010100,00520240,0010,33
16Paweł Mikołajczak **284010,0000000,001420750,0010,33
17Patrick Steuerwald 63518020,0000000,001001100,0000,00
18Damian Wojtaszek ***00000,001415214,2900000,0000,00
Łącznie     3954190,33683311116,188412103440,4841,33

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 5651318331,0000000,0019121052,6300,00
4Daniel Pliński 121715010,0010100,00800337,5041,33
5Wytze Kooistra 00000,0000000,0000000,0000,00
6Karol Kłos 454611000,0000000,001121545,4510,33
7Bartosz Kurek 34399010,001805527,781711847,0610,33
10Miguel Angel Falasca 232512000,0000000,00610350,0020,67
12Paweł Woicki ***01000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Winiarski 61688010,001012110,002120733,3310,33
14Aleksander Atanasijevic **20000,0000000,001001100,0010,50
16Paweł Zatorski ***00000,001303646,1500000,0000,00
17Marcin Możdżonek 00000,0000000,0000000,0000,00
18Michał Bąkiewicz *20000,0030200,002002100,0000,00
Łącznie     5274361,00451131226,6785743945,88103,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij