Mecze

Delecta Bydgoszcz vs Jastrzębski Węgiel


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:D-1
MVP:Stephane Antiga
Liczba widzów:3000
 
Sędzia pierwszy:Maciej Twardowski
Sędzia drugi:Sylwester Strzylak
Komisarz:Jacek Kilar
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6082
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3225:221:0
200:2625:182:0
300:3125:223:0
Łącznie01:2975:623:0
 

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga 1111415100,331203541,6719221263,1610,33
2Michał Masny 666012020,0000000,0000000,0000,00
3Marcin Wika 444129030,00823225,0026341246,1500,00
4Wojciech Jurkiewicz 55544000,0000000,00700342,8610,33
5Piotr Lipiński 00000,0000000,0000000,0000,00
6Dawid Konarski 3332012230,6700000,0032311856,2500,00
8Michal Cerven *00000,0000000,0000000,0000,00
10Wojciech Gradowski ***05000,0000000,0000000,0000,00
11Andrzej Wrona 222816100,3300000,00700457,1431,00
15Antti Siltala *00000,0000000,0000000,0000,00
16Łukasz Owczarz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Michał Dębiec ***00000,0034112823,5300000,0000,00
Łącznie     5873481,33543181527,7891874953,8551,67

Jastrzębski Węgiel

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 3231114010,0000000,0023111043,4810,33
2Raphael Margarido 65608000,0000000,0010000,0000,00
3Ashlei Nemer ***03000,0000000,0000000,0000,00
5Tiago Violas *01000,0000000,0000000,0000,00
7Paweł Rusek ***00000,002629830,7700000,0000,00
9Zbigniew Bartman 164135020,001617425,0021321152,3820,67
10Bartosz Gawryszewski 531010,0000000,001001100,0022,00
13Michał Kubiak 4311211220,672118523,811512960,0010,33
14Bartosz Sufa **02010,00201150,0000000,0000,00
15Russell Holmes 212515110,3300000,00900444,4400,00
17Johannes Bontje 54*13010,0000000,0010000,0010,33
18Luciano Bozko *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     4563391,00654251827,6971553549,3072,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij