Mecze

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Fart Kielce


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:B-1
MVP:Antonin Rouzier
Liczba widzów:1200
 
Sędzia pierwszy:Wojciech Maroszek
Komisarz:Wojciech Jaroszewski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Azoty
Adres:ul. Mostowa 1A
Miasto:Kędzierzyn-Koźle
Liczba miejsc siedzących w hali:3375
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2225:161:0
200:2725:222:0
300:2925:223:0
Łącznie01:1875:603:0
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Serhiy Kapelus 00000,0000000,0000000,0000,00
3Dominik Witczak *01000,0000000,0000000,0000,00
4Antonin Rouzier 3331916230,6700000,0029401655,1710,33
5Paweł Zagumny 666211000,0010100,001001100,0010,33
7Grzegorz Pilarz 00000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski 55569000,0000000,00812562,5010,33
10Guillaume Samica 4441114020,00612350,0016001062,5010,33
11Sebastian Warda 00000,0000000,0000000,0000,00
12Wojciech Kaźmierczak 222311000,0000000,00401250,0010,33
15Piotr Gacek ***00000,001608531,2500000,0000,00
16Michał Ruciak 1111312140,332524728,0018101266,6700,00
Łącznie     5474391,00483151531,2576634660,5351,67

Fart Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz *10000,0000000,00510120,0000,00
2Miłosz Zniszczoł 545310000,0000000,00411125,0020,67
3Michał Żurek ***00000,001303323,0800000,0000,00
4Maciej Pawliński **115010,0050100,00800112,5000,00
5Rafał Buszek 16479020,002715933,331630743,7500,00
7Xavier Kapfer 4315020,001726317,65911111,1100,00
8Adrian Staszewski 00000,0000000,0000000,0000,00
12Grzegorz Kokociński 212510140,33300133,33501360,0010,33
13Pierre Pujol 65608020,0000000,0010000,0000,00
14Adam Kamiński *21000,0000000,00300266,6700,00
15Marcus Nilsson 3231811220,6700000,0031021651,6100,00
18Michał Kozłowski **02000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     38613131,00653151624,6282653239,0231,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij