Mecze

Fart Kielce vs Delecta Bydgoszcz


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:5
Numer meczu:24
MVP:Dawid Konarski
Liczba widzów:1800
 
Sędzia pierwszy:Krzysztof Szmydyński
Komisarz:Marek Bykowski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Legionów
Adres:ul. Drogosza 2
Miasto:Kielce
Liczba miejsc siedzących w hali:4200
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2517:250:1
200:3125:211:1
300:2919:251:2
400:4027:291:3
Łącznie02:0588:1001:3
 

Fart Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz *00000,0000000,0000000,0000,00
2Miłosz Zniszczoł 2224815020,00200150,001330861,5400,00
3Michał Żurek ****00000,002314521,7400000,0000,00
4Maciej Pawliński **611000,00702114,29200150,0000,00
5Rafał Buszek 111*1114040,002133838,1029231034,4810,25
6Tomasz Drzyzga 00000,0000000,0000000,0000,00
7Xavier Kapfer 44431019150,2535161028,572522832,0010,25
12Grzegorz Kokociński 103010,0000000,0020000,0000,00
13Pierre Pujol 6662211020,0000000,0000000,0020,50
14Adam Kamiński 555*1013320,7500000,00701342,8641,00
15Marcus Nilsson 33352613240,5000000,0052382140,3830,75
18Michał Kozłowski *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     68896201,50885152528,4113010145139,23112,75

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga ****011000,00500240,0031100,0000,00
2Michał Masny **01000,0000000,0000000,0000,00
3Marcin Wika 65661214120,252709725,932634830,7730,75
4Wojciech Jurkiewicz 1611810000,0000000,001301430,7741,00
5Piotr Lipiński 2122213010,0000000,002002100,0000,00
6Dawid Konarski 54552523340,7500000,0043052046,5120,50
7Marcin Waliński 00000,0000000,0000000,0000,00
8Michal Cerven 00000,0000000,0000000,0000,00
11Andrzej Wrona 43441213020,002002100,001320969,2330,75
15Antti Siltala 32331014120,251531426,671910736,8420,50
16Łukasz Owczarz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Michał Dębiec ****00000,002033840,0000000,0000,00
Łącznie     69995111,25696132333,331197115042,02143,50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij