Mecze

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:89
MVP:Bartosz Krzysiek
Liczba widzów:1600
 
Sędzia pierwszy:Wojciech Maroszek
Komisarz:Józef Sałek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Azoty
Adres:ul. Mostowa 1A
Miasto:Kędzierzyn-Koźle
Liczba miejsc siedzących w hali:3375
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2420:250:1
200:2825:231:1
300:2419:251:2
400:2622:251:3
Łącznie01:4286:981:3
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Serhiy Kapelus 111128120,332213627,2719311052,6310,33
2Jiri Popelka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Dominik Witczak *3331012030,0010000,0023051043,4800,00
4Antonin Rouzier 364020,0000000,00921444,4422,00
5Paweł Zagumny 603000,0000000,0000000,0000,00
7Grzegorz Pilarz 666011000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski 244000,0000000,004004100,0000,00
10Guillaume Samica 44441413130,252526936,0025321248,0010,25
11Sebastian Warda 5555714110,2500000,001011550,0010,25
12Wojciech Kaźmierczak 222315050,0011000,00510240,0010,33
15Piotr Gacek ****00000,0027361244,4400000,0000,00
16Michał Ruciak 123010,00601233,33310266,6700,00
Łącznie     58873170,75827162935,379811104950,0061,50

Indykpol AZS Olsztyn

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Guillermo Hernan 6565118010,0010100,0020000,0010,25
2Andrzej Stelmach ****00000,0000000,0000000,0000,00
4Bartosz Mariański 00000,0000000,0000000,0000,00
5Wojciech Ferens 43431018240,502427833,331922736,8410,25
7Mariusz Gaca 54541314200,5000000,00800675,0051,25
10Dawid Gunia 2121816150,2500000,00810675,0010,25
13Marcin Mierzejewski ****00000,001906210,5300000,0000,00
14Paweł Siezieniewski 1616169130,252614934,6223311356,5220,50
15Wojciech Winnik *54000,0000000,00810562,5000,00
16Piotr Hain 00000,0000000,0000000,0000,00
17Bartosz Krzysiek 32321418120,2500000,0026231350,0000,00
Łącznie     67977151,75703181927,1494965053,19102,50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij