Mecze

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Delecta Bydgoszcz


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:16
Numer meczu:78
MVP:Paweł Zagumny
Liczba widzów:1800
 
Sędzia pierwszy:Mariusz Gadzina
Kwalifikator:Władysław Pałaszewski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Azoty
Adres:ul. Mostowa 1A
Miasto:Kędzierzyn-Koźle
Liczba miejsc siedzących w hali:3375
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2825:211:0
200:2317:251:1
300:2521:251:2
400:2625:182:2
500:1815:123:2
Łącznie02:00103:1013:2
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Serhiy Kapelus 111441022040,003027723,332301939,1310,20
2Jiri Popelka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Dominik Witczak 222551414140,2000000,001300646,1571,40
4Antonin Rouzier 666332623440,8000000,0053852139,6210,20
5Paweł Zagumny 33366314010,0000000,0020000,0030,60
7Grzegorz Pilarz 00000,0000000,0000000,0000,00
11Sebastian Warda 00000,0000000,0000000,0000,00
12Wojciech Kaźmierczak 555221212020,0000000,001732741,1851,00
15Piotr Gacek *****00000,003424926,4700000,0000,00
16Michał Ruciak 444111518240,402426937,5029051344,8300,00
Łącznie     801037191,40886172528,4113711135640,88173,40

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga 323131419220,401522213,3326231038,4620,40
2Michał Masny 21**011020,0000000,0000000,0000,00
3Marcin Wika ***06000,0010000,0050200,0000,00
4Wojciech Jurkiewicz 16168010,0020100,00600583,3310,33
5Piotr Lipiński **26206000,0000000,0032100,0000,00
6Dawid Konarski 545352417230,4000000,0043241739,5351,00
8Michal Cerven *5144010,0000000,00500480,0000,00
10Wojciech Gradowski ***04000,001001100,0021000,0000,00
11Andrzej Wrona 43424614120,2020100,00912333,3320,40
15Antti Siltala 656461412120,202331014,3528051035,7130,60
16Łukasz Owczarz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Michał Dębiec *****00000,0040215512,5000000,0000,00
Łącznie     681016131,2084729910,711278174938,58132,60

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij