Mecze

Delecta Bydgoszcz vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:15
Numer meczu:73
MVP:Bartosz Kurek
Liczba widzów:5127
 
Sędzia pierwszy:Maciej Maciejewski
Sędzia drugi:Krzysztof Szmydyński
Komisarz:Henryk Kośla
Kwalifikator:Mirosław Stando
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6082
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3631:330:1
200:2416:250:2
300:2517:250:3
Łącznie01:2564:830:3
 

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga 323512110,331714847,061203325,0010,33
2Michał Masny 2*207000,0000000,0000000,0000,00
3Marcin Wika 6**05010,00512120,0040200,0000,00
4Wojciech Jurkiewicz **104000,0000000,0010000,0000,00
5Piotr Lipiński *114100,5000000,0000000,0000,00
6Dawid Konarski 5451711030,0000000,0031271651,6110,33
8Michal Cerven 1634000,0000000,00301266,6710,50
10Wojciech Gradowski *01000,0000000,0000000,0000,00
11Andrzej Wrona 43438000,0000000,00711342,8600,00
15Antti Siltala *5698220,671124327,271501746,6700,00
16Łukasz Owczarz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Michał Dębiec ***00000,00331151339,3900000,0000,00
Łącznie     3864471,33665252537,88733153142,4731,00

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 5442115250,6700000,0025311664,0031,00
4Daniel Pliński 166713020,0000000,00900666,6710,33
6Karol Kłos 4331215000,0000000,001200975,0031,00
7Bartosz Kurek 3221515220,671201650,0017111058,8231,00
9Konstantin Cupkovic 00000,0000000,0000000,0000,00
10Miguel Angel Falasca 211612110,3311000,00410375,0020,67
12Paweł Woicki **01000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Winiarski 6551311060,0024371145,8316111062,5031,00
14Aleksander Atanasijevic *10000,0000000,001001100,0000,00
16Paweł Zatorski ***00000,001903947,3700000,0000,00
17Marcin Możdżonek *00000,0000000,0000000,0000,00
18Michał Bąkiewicz *00000,001001100,0000000,0000,00
Łącznie     75825161,67574112747,3784635565,48155,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij