Mecze

AZS Politechnika Warszawska vs Fart Kielce


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:13
Numer meczu:63
MVP:Damian Wojtaszek
Liczba widzów:1250
 
Sędzia pierwszy:Piotr Król
Komisarz:Bogusław Pachniewicz
Kwalifikator:Zdzisław Śpiewla
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Ursynów
Adres:ul. Pileckiego 122
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:2000
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2825:231:0
200:2525:202:0
300:2619:252:1
400:2822:252:2
500:1615:123:2
Łącznie02:03106:1053:2
 

AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Janusz Gałązka *00000,0000000,0000000,0000,00
3Krzysztof Wierzbowski 111111122250,4039314717,952543936,0000,00
4Wojciech Żaliński 444441713030,002628311,5428411553,5720,40
5Marcin Nowak 555*35010,00200150,00820337,5000,00
7Maciej Gorzkiewicz 00000,0000000,0000000,0000,00
8Maciej Krzywiecki *00000,001001100,0000000,0000,00
10Grzegorz Szymański *33129100,3300000,001603956,2520,67
11Maciej Zajder 22222826250,4020000,001010660,0000,00
12Ardo Kreek *5574020,0000000,00500360,0041,33
16Paweł Mikołajczak 333*1016421,0000000,002142628,5700,00
17Patrick Steuerwald 66666111020,0000000,00200150,0000,00
18Damian Wojtaszek *****00000,001622531,2500000,0000,00
Łącznie     691069201,80867241719,771151595245,2281,60

Fart Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz *444169030,0000000,0030121653,3300,00
2Miłosz Zniszczoł 41333818030,00501120,00911666,6720,40
3Michał Żurek *****00000,001926421,0500000,0000,00
4Maciej Pawliński *11000,00513120,001001100,0000,00
5Rafał Buszek 36222714060,001812316,671541533,3320,40
7Xavier Kapfer 635551417220,403451138,8232431134,3810,20
8Adrian Staszewski 00000,0000000,0000000,0000,00
12Grzegorz Kokociński 146661323521,00400125,005005100,0030,60
13Pierre Pujol 2514010,0010100,00200150,0000,00
14Adam Kamiński 00000,0000000,0000000,0000,00
15Marcus Nilsson 52***58020,0000000,001421535,7100,00
18Michał Kozłowski *111211000,0000000,001001100,0010,25
Łącznie     671057191,40869241315,121091285146,7991,80

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij