Mecze

Lotos Trefl Gdańsk vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:12
Numer meczu:56
MVP:Antonin Rouzier
 
Sędzia pierwszy:Piotr Król
Komisarz:Bogusław Kawiak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Ergo Arena
Adres:Plac Dwóch Miast 1
Miasto:Sopot
Liczba miejsc siedzących w hali:11200
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2620:250:1
200:2419:250:2
300:2521:250:3
Łącznie01:1560:750:3
 

Lotos Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartosz Kaczmarek ***00000,002522728,0000000,0000,00
2Matti Hietanen 42479010,002250836,361102436,3631,00
3Grzegorz Łomacz 64617020,0000000,0010000,0010,33
4Mikko Oivanen 3131718130,3300000,0038421642,1100,00
6Artur Ratajczak *12010,0000000,0030000,0011,00
7Wojciech Serafin 1545010,001231216,671110436,3600,00
8Michał Kaczmarek 2603000,0000000,0011000,0000,00
9Maciej Wołosz *142020,00200150,00801450,0000,00
11Patryk Szczurek ***02000,0000000,0000000,0000,00
12Waldemar Świrydowicz 233010,0000000,002002100,0011,00
14Daniel Wilk *01000,0000000,0000000,0000,00
18Artur Augustyn 53549030,0010000,00910444,4400,00
Łącznie     41611140,33621031829,0384753440,4862,00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Serhiy Kapelus 343812010,001810633,331711741,1810,33
2Jiri Popelka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Dominik Witczak 121315140,3300000,00300266,6700,00
4Antonin Rouzier 5651910441,3300000,0036541233,3331,00
5Paweł Zagumny 232312010,0000000,00500360,0000,00
7Grzegorz Pilarz 00000,0000000,0000000,0000,00
12Wojciech Kaźmierczak 454812110,33200150,001411642,8610,33
15Piotr Gacek ***00000,001702741,1800000,0000,00
16Michał Ruciak 6161213411,331001220,001210866,6700,00
Łącznie     537410123,3347131634,0487863843,6851,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij