Mecze

Indykpol AZS Olsztyn vs Asseco Resovia Rzeszów


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:10
Numer meczu:48
 
Sędzia pierwszy:Wojciech Kasprzyk
Komisarz:Bogusław Kawiak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"
Adres:Al. Piłsudskiego 44
Miasto:Olsztyn
Liczba miejsc siedzących w hali:2400
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2519:250:1
200:2215:250:2
300:2315:250:3
Łącznie01:1049:750:3
 

Indykpol AZS Olsztyn

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Guillermo Hernan 21129010,0010000,001001100,0010,33
2Andrzej Stelmach 00000,0000000,0000000,0000,00
3Piotr Łukasik **00000,0030300,0010100,0000,00
4Bartosz Mariański 00000,0000000,0000000,0000,00
5Wojciech Ferens 32287030,001946210,531210758,3310,33
7Mariusz Gaca *01010,0011000,0000000,0000,00
10Dawid Gunia 16647100,3310100,00620350,0000,00
11Łukasz Kadziewicz 43356010,0011000,001010550,0000,00
13Marcin Mierzejewski ***00000,002117419,0500000,0000,00
14Paweł Siezieniewski 655712110,331634425,00902666,6700,00
15Wojciech Winnik *00000,0000000,0030200,0000,00
17Bartosz Krzysiek 54488130,3300000,001833738,8900,00
Łącznie     34503101,006310211015,8760782948,3320,67

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski 00000,0000000,0000000,0000,00
2Paul Michael Lotman 565715220,671825738,89811450,0010,33
3Wojciech Grzyb 616610311,0010100,00610233,3310,33
4Piotr Nowakowski 34388000,0000000,00810675,0020,67
5Lukas Tichacek 454211120,3311000,0000000,0010,33
7Alek Achrem 2321914220,671202433,3319101684,2110,33
9Gyorgy Grozer 1211516240,6700000,0019011157,8920,67
12Łukasz Perłowski 00000,0000000,0000000,0000,00
14Adrian Radu Gontariu 00000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ***00000,00802112,5000000,0000,00
Łącznie     577410113,33403101230,0060423965,0082,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij