Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs Delecta Bydgoszcz


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:8
Numer meczu:39
MVP:Gyorgy Grozer
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2826:241:0
200:2725:202:0
300:2823:252:1
400:2325:133:1
Łącznie01:4699:823:1
 

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski 00000,0000000,0000000,0000,00
2Paul Michael Lotman 6111916120,2531051135,482524728,0010,25
3Wojciech Grzyb 12221010030,0000000,001000990,0010,25
4Piotr Nowakowski 45551317220,5000000,001411857,1430,75
5Lukas Tichacek 5666314320,7500000,0011000,0000,00
7Alek Achrem 34441613020,002311939,1329521448,2820,50
8Marko Bojic 00000,0000000,0000000,0000,00
9Gyorgy Grozer 23332523561,2500000,0045422044,4400,00
12Łukasz Perłowski ****04000,0000000,0000000,0000,00
14Adrian Radu Gontariu *00000,0000000,0000000,0000,00
15Mateusz Mika ***01000,00311133,3300000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ****00000,001607850,0000000,0000,00
Łącznie     769811172,75732142939,731241395846,7771,75

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga 1423918130,251010660,001921842,1100,00
2Michał Masny 6312213000,0000000,00300266,6700,00
3Marcin Wika 4156814020,001735423,532503832,0000,00
4Wojciech Jurkiewicz *6165000,0000000,00410125,0051,67
5Piotr Lipiński ***01010,0000000,0000000,0000,00
6Dawid Konarski 36451914020,0000000,0039331641,0330,75
7Marcin Waliński *01000,0000000,0000000,0000,00
8Michal Cerven 5203010,0000000,0020000,0000,00
11Andrzej Wrona 2534713110,2500000,001330538,4610,25
15Antti Siltala *11000,00510120,00510120,0000,00
16Łukasz Owczarz **00000,0000000,0031000,0000,00
17Michał Dębiec ****00000,00496221020,4100000,0000,00
Łącznie     52832100,508111272125,931131174136,2892,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij