Mecze

Delecta Bydgoszcz vs Lotos Trefl Gdańsk


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:2
Numer meczu:6
MVP:Stephane Antiga
Liczba widzów:2100
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6082
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2925:211:0
200:2825:222:0
300:2925:233:0
Łącznie01:2675:663:0
 

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga 3231214110,331703529,4117211058,8210,33
2Michał Masny 00000,0000000,0000000,0000,00
3Marcin Wika 656810030,002118628,571832738,8910,33
4Wojciech Jurkiewicz 16135000,001001100,00510360,0000,00
5Piotr Lipiński 212311010,0021100,00410250,0010,33
6Dawid Konarski 5452214110,3300000,0029131862,0731,00
8Michal Cerven 00000,0000000,0000000,0000,00
10Wojciech Gradowski **07000,0000000,0000000,0000,00
11Andrzej Wrona 434610100,3310100,00700457,1410,33
15Antti Siltala *12010,0000000,001001100,0000,00
16Łukasz Owczarz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Michał Dębiec ***00000,001514853,3300000,0000,00
Łącznie     5573371,00573172035,0981864555,5672,33

Lotos Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartosz Kaczmarek *00000,0000000,0000000,0000,00
2Matti Hietanen 235610020,002015525,001221541,6710,33
3Grzegorz Łomacz 124010040,0000000,0000000,0000,00
4Mikko Oivanen 4512115220,6700000,0033521648,4831,00
7Wojciech Serafin ***00000,002719829,6300000,0000,00
8Michał Kaczmarek *11000,0000000,00201150,0000,00
9Maciej Wołosz *62156020,001002440,0022011359,0920,67
10Dmitro Vdovin 5*31000,00813225,00811337,5000,00
11Patryk Szczurek ***04010,0000000,0000000,0000,00
12Waldemar Świrydowicz 346414100,3310000,00500240,0010,33
14Daniel Wilk *00000,0000000,0000000,0000,00
18Artur Augustyn 61307000,0000000,0041100,0000,00
Łącznie     50683111,00663191928,7986974046,5172,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij