Mecze

AZS Politechnika Warszawska vs Delecta Bydgoszcz


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:1
Numer meczu:5
MVP:Stephane Antiga
Liczba widzów:2500
 
Sędzia pierwszy:Mariusz Gadzina
Komisarz:Andrzej Skorupa
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"
Adres:ul. Łazienkowska 6a
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:5804
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2315:250:1
200:2920:250:2
300:2825:191:2
400:2213:251:3
Łącznie01:4273:941:3
 

AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Janusz Gałązka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Krzysztof Wierzbowski **11000,00603116,67500120,0000,00
4Wojciech Żaliński 45*14010,001413321,43152416,6700,00
5Marcin Nowak 5643711120,2500000,00820337,5030,75
7Maciej Gorzkiewicz 00000,0000000,0000000,0000,00
8Maciej Krzywiecki *3287030,001230325,001721741,1810,33
10Grzegorz Szymański 34212717020,0000000,0044162352,2741,00
12Ardo Kreek 231669010,0000000,001011660,0000,00
15Vid Jakopin 1265714120,2535110720,001512640,0000,00
16Paweł Mikołajczak **00000,0000000,0000000,0000,00
17Patrick Steuerwald 6154111010,0011000,0032000,0010,25
18Damian Wojtaszek *****00000,001415321,4300000,0000,00
Łącznie     58742120,50827211720,7311711144740,1792,25

Delecta Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Stephane Antiga 12121325110,251402642,8617011058,8220,50
3Marcin Wika 45451013120,25230828,702113838,1010,25
4Wojciech Jurkiewicz 5656610000,0000000,00500360,0030,75
5Piotr Lipiński 6161411100,2500000,00300266,6710,25
6Dawid Konarski 34342010140,2500000,0038231744,7420,50
8Michal Cerven 00000,0000000,0000000,0000,00
10Wojciech Gradowski *01000,0000000,0000000,0000,00
11Andrzej Wrona 23231318230,5010000,00901666,6751,25
14Piotr Sieńko 00000,0000000,0000000,0000,00
15Antti Siltala **13000,001001100,00501120,0000,00
16Łukasz Owczarz *12111,0000000,0010000,0000,00
17Michał Dębiec ****00000,002327521,7400000,0000,00
Łącznie     68937111,75622171422,5899394747,47143,50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij