Mecze

Pamapol Wielton Wieluń vs Fart Kielce


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:H-2
MVP:Maciej Dobrowolski
Liczba widzów:1000
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala WOSiR
Adres:Ul. Częstochowska 35
Miasto:Wieluń
Liczba miejsc siedzących w hali:1300
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2621:250:1
200:2620:250:2
300:2520:250:3
Łącznie01:1761:750:3
 

Pamapol Wielton Wieluń

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Mikołaj Sarnecki **456100,33201150,00400375,0010,33
4Serhiy Antanovich 332010,001114327,27910333,3300,00
5Andrzej Stelmach *526100,5000000,0000000,0010,50
6Bartłomiej Matejczyk 5514000,0000000,001001100,0000,00
9Serhiy Kapelus 666138000,001005220,0025211352,0000,00
10Maciej Zajder 441410030,00410375,001011440,0000,00
11Dmytro Babkov *3378030,002626934,621520746,6700,00
13Bartosz Buniak 1103010,0000000,0010100,0000,00
14Radosław Rybak 2221213220,6700000,001821844,4420,67
16Michał Błoński ***13010,0000000,00300133,3300,00
18Robert Milczarek ***00000,001315538,4600000,0000,00
Łącznie     48634111,33665212334,8586844046,5141,33

Fart Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz 5451413341,0000000,0022401150,0000,00
2Miłosz Zniszczoł 16169000,0000000,00500360,0031,00
4Adam Kamiński **00000,0000000,0000000,0000,00
7Xavier Kapfer 3231811020,001414857,1428121864,2900,00
8Adrian Staszewski *01000,0000000,0000000,0000,00
9Jan Król 00000,0000000,0000000,0000,00
10Adam Swaczyna 00000,0000000,0000000,0000,00
13Piotr Łuka 656815110,333003100,001412642,8610,33
14Robert Szczerbaniuk 434414000,0000000,00600466,6700,00
17Maciej Dobrowolski 212210100,3300000,00300133,3300,00
18Michał Kozłowski 00000,0000000,0000000,0000,00
19Richard Lambourne ***00000,0035391645,7100000,0000,00
Łącznie     5273571,67524132751,9278644355,1341,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij