Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs Neckermann AZS Politechnika Warszawska


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:89
MVP:Olieg Achrem
Liczba widzów:4000
 
Sędzia pierwszy:Krzysztof Szmydyński
Sędzia drugi:Grzegorz Jacyna
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2725:231:0
200:2525:172:0
300:2325:173:0
Łącznie01:1575:573:0
 

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Krzysztof Gierczyński 11187030,002006840,001110763,6410,33
3Wojciech Grzyb 555811100,3300000,00801450,0031,00
4Mikko Oivanen 3331719210,6700000,0033221545,4500,00
5Rafael Redwitz 6616010,0000000,001001100,0000,00
6Marcin Wika 00000,0000000,0000000,0000,00
7Olieg Achrem 4441512301,00911222,2227241244,4400,00
10Bartosz Gawryszewski 00000,0000000,0000000,0000,00
11Grzegorz Kosok 222615210,6700000,00800337,5010,33
14Paweł Papke **00000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ***00000,001805844,4400000,0000,00
17Tomasz Głód ***00000,00200150,0000000,0000,00
18Ivan Ilić **603000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     5573862,67491121938,7888574247,7351,67

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Janusz Gałązka 00000,0000000,0000000,0000,00
3Jan Król *00000,0000000,0000000,0000,00
5Jakub Radomski *23020,001013330,00600233,3300,00
6Karol Kłos 51548010,0000000,00710228,5720,67
7Radosław Rybak 626139010,0000000,0027331348,1500,00
9Serhiy Kapelus 131614010,002027420,001930631,5800,00
10Robert Milczarek ***00000,001623318,7500000,0000,00
11Dariusz Szulik 242610030,0010000,00901333,3331,00
13Paweł Maciejewicz 46436000,002038630,001212325,0000,00
15Bartłomiej Neroj 35336020,0000000,002002100,0010,33
17Jakub Bednaruk **13100,5000000,0000000,0000,00
18Damian Wojtaszek 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     38591100,33678211623,8882863137,8062,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij