Mecze

Domex Tytan AZS Częstochowa vs Asseco Resovia Rzeszów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:15
Numer meczu:74
MVP:Mikko Oivanen
Liczba widzów:2300
 
Sędzia pierwszy:Maciej Twardowski
Kwalifikator:Tadeusz Wieczorek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Polonia
Adres:ul. Dekabrystów 43
Miasto:Częstochowa
Liczba miejsc siedzących w hali:2800
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2724:260:1
200:2618:250:2
300:3028:261:2
400:2317:251:3
Łącznie01:4687:1021:3
 

Domex Tytan AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
3Krzysztof Wierzbowski 5657120,502327939,131111327,2710,50
4Piotr Nowakowski 616689120,2522000,001531640,0010,25
5Marek Kardos *01000,0000000,0000000,0000,00
7Fabian Drzyzga 1211414110,2500000,00200150,0020,50
8Bartosz Janeczek 45442014040,0000000,0042451945,2410,25
9Łukasz Wiśniewski 34331018230,5000000,001111763,6410,25
10Wojciech Gradowski 00000,0000000,0000000,0000,00
11Paweł Mikołajczak *01010,0000000,0042100,0000,00
13Piotr Łuka 2322917020,002205940,912013840,0010,25
14Andrzej Wrona 00000,0000000,0000000,0000,00
15Toni Kankaanpaa *5577030,001310861,541201758,3300,00
17Paweł Zatorski ****00000,0027141762,9600000,0000,00
Łącznie     63885181,25876164349,4311712135143,5971,75

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Krzysztof Gierczyński *486030,001012330,001603850,0000,00
3Wojciech Grzyb 55551417411,0011000,001000660,0041,00
4Mikko Oivanen 33332019150,2500000,0034221750,0020,50
5Rafael Redwitz 6666215000,0000000,0020100,0020,50
6Marcin Wika 1111719120,252317730,431440642,8600,00
7Alek Achrem 444109010,001301753,852241836,3620,67
10Bartosz Gawryszewski 00000,0000000,0000000,0000,00
11Grzegorz Kosok 22221015020,001001100,001000770,0030,75
14Paweł Papke ****01000,0000000,0000000,0000,00
15Mateusz Mika *00000,0041100,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ****00000,001812633,3300000,0000,00
18Ivan Ilić ***00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     711016141,50705132434,291081075248,15133,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij