Mecze

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:B-3
MVP:Jakub Novotny
Liczba widzów:1800
 
Sędzia pierwszy:Wojciech Kasprzyk
Sędzia drugi:Wojciech Maroszek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Ursynów
Adres:ul. Pileckiego 122
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:2000
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2722:250:1
200:2620:250:2
300:2225:161:2
400:2620:251:3
Łącznie01:4187:911:3
 

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Janusz Gałązka *10000,0000000,001001100,0000,00
3Jarosław Tepling *00000,0000000,0000000,0000,00
4Rafał Buszek 3262810110,2527310725,931602637,5010,25
5Jakub Radomski 00000,0000000,0000000,0000,00
6Karol Kłos 4313715040,0000000,001120436,3630,75
7Radosław Rybak 54241918230,5000000,0028141450,0030,75
8Jurij Gladyr 16461111140,2500000,001002770,0030,75
11Andrzej Skórski 65351011040,0026114311,542522936,0010,25
13Karel Kvasnićka ***05010,00501120,0040000,0000,00
15Bartłomiej Neroj 2151518060,0000000,00610466,6710,25
17Viktor Polozhevets *00000,0000000,0000000,0000,00
18Damian Wojtaszek ****00000,0021111628,5700000,0000,00
Łącznie     61884231,00795361721,521016104544,55123,00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dominik Witczak *31000,0000000,00401250,0011,00
2Michał Masny 2222114000,0020200,00200150,0000,00
4Grzegorz Pilarz *01000,0000000,0000000,0000,00
5Kamil Kacprzak 00000,0000000,0000000,0000,00
6Daniel Lewis **02000,00710342,8610000,0000,00
7Jakub Novotny 55551714120,2500000,0029431655,1700,00
10Robert Szczerbaniuk 1111812020,0000000,00901444,4441,00
11Sławomir Szczygieł 00000,0000000,0000000,0000,00
12Wojciech Kaźmierczak 44441012100,2500000,001002660,0030,75
13Marcin Mierzejewski ****00000,002609623,0800000,0000,00
15Terence Martin 66661613320,75182815,5626531142,3120,50
16Michał Ruciak 3333621050,001213433,331312646,1500,00
Łącznie     61905111,25654221421,549410124648,94102,50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij