Mecze

Cerrad Czarni Radom vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:G-1
MVP:Tomasz Fornal
Liczba widzów:1400
 
Sędzia pierwszy:Piotr Król
Sędzia drugi:Marek Lagierski
Komisarz:Krzysztof Szmydyński
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala MOSiR
Adres:ul. Narutowicza 9
Miasto:Radom
Liczba miejsc siedzących w hali:1600
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2125:211:0
200:2523:251:1
300:2421:251:2
400:2526:242:2
500:2016:143:2
Łącznie01:55111:1093:2
 

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Alen Pajenk 34329030,0000000,00701228,5700,00
2Michał Ostrowski **43710120,2500000,00610466,6720,50
3Reto Giger *01000,0000000,0000000,0000,00
6Wojciech Żaliński 232542220360,6025210312,0030241343,3361,20
8Kacper Wasilewski (L)**00000,0000000,0000000,0000,00
9Dejan Vincic 12121519100,2000000,00200150,0030,60
10Michał Filip 45499140,3300000,001933842,1100,00
11Michał Ruciak (L)*****00000,003258618,7500000,0000,00
14Jakub Rybicki *00000,0000000,0000000,0000,00
15Norbert Huber 616161017030,0000000,00800675,0040,80
19Tomasz Fornal 565651614120,201603425,0020111260,0030,60
20Kamil Kwasowski ***32812340,601012440,00811337,5020,40
Łącznie     7911110242,00838231720,481008104949,00204,00

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Kamil Droszyński ****00000,0000000,0000000,0000,00
2Mariusz Wlazły 4623210192120,4020100,002514728,0010,20
3Renee Teppan 00000,0000000,0000000,0000,00
6Karol Kłos 624541417110,2011000,0014001178,5720,40
7Jakub Kochanowski 351211318150,2000000,0020121155,0010,20
8Milan Katić ***00000,00400125,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski 00000,0000000,0000000,0000,00
10Robert Milczarek (L)00000,0000000,0000000,0000,00
11Milad Ebadipour 246161819240,40222614,5530171240,0040,80
12Artur Szalpuk 513431423020,002727518,5233071442,4200,00
14David Fiel Rodriguez 00000,0000000,0000000,0000,00
15Grzegorz Łomacz 13565411210,4000000,0000000,0020,40
16Kacper Piechocki (L)*****00000,003153722,5800000,0000,00
17Piotr Orczyk ****22010,0000000,002002100,0000,00
Łącznie     751098261,608710171416,091243205745,97102,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij