Mecze

Aluron Virtu Warta Zawiercie vs GKS Katowice


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:6
Numer meczu:37
MVP:Michał Masny
Liczba widzów:1500
 
Sędzia pierwszy:Marcin Weiner
Sędzia drugi:Jacek Broński
Komisarz:Krzysztof Szmydyński
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa
Adres:ul. Blanowska 40
Miasto:Zawiercie
Liczba miejsc siedzących w hali:0
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2825:270:1
200:2725:221:1
300:2525:182:1
400:2625:233:1
Łącznie01:46100:903:1
 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Marcin Waliński 44421519130,25241528,3325041456,0000,00
2Arshdeep Dosanjh ***00000,0000000,0000000,0000,00
3Łukasz Swodczyk *00000,0000000,0000000,0000,00
4Krzysztof Rejno 00000,0000000,0000000,0000,00
5Michał Żuk *569221,001002110,00501360,0010,50
6Mateusz Malinowski ***03010,0000000,0000000,0000,00
9Krzysztof Andrzejewski (L)00000,0000000,0000000,0000,00
10Bartosz Gawryszewski 5553813110,2500000,00911555,5620,50
11Marcin Kania 2226710100,2500000,00901555,5610,25
12Grzegorz Bociek 33312120330,7500000,0040551742,5010,25
13Kamil Semeniuk 111106020,001925631,5816211062,5000,00
19Taichiro Koga (L)****00000,001801633,3300000,0000,00
77Michał Masny 6664319010,0000000,0010000,0030,75
Łącznie     70998132,00713131521,131058135451,4382,00

GKS Katowice

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Krulicki 2323922220,5000000,00600466,6730,75
2Karol Butryn 34341812130,2540200,0029531448,2830,75
3Dawid Woch ***06000,0000000,0000000,0000,00
4Marcin Komenda ***122000,0000000,0000000,0020,50
6Dominik Depowski 45451316040,00243614,1723111356,5200,00
7Tomas Rousseaux 12121014010,00244628,332013840,0020,50
9Gonzalo Quiroga 00000,0000000,0000000,0000,00
10Maciej Fijałek 61617020,0000000,0000000,0010,33
11Wojciech Sobala 00000,0000000,0000000,0000,00
12Emanuel Kohut 565678050,00300133,331101654,5510,25
14Bartosz Mariański (L)****00000,002906724,1400000,0000,00
16Rafał Sobański **00000,0021100,0000000,0000,00
17Bartosz Krzysiek ***64020,0000000,00810562,5010,33
18Dawid Ogórek (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     66913190,75868211112,7997885051,55133,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij