Mecze

Trefl Gdańsk vs MKS Będzin


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:26
Numer meczu:181
MVP:Rafał Faryna
Liczba widzów:1190
 
Sędzia pierwszy:Agnieszka Michlic
Sędzia drugi:Marcin Herbik
Komisarz:Robert Grzanka
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala 100-lecia Sopotu
Adres:ul. Haffera 55
Miasto:Sopot
Liczba miejsc siedzących w hali:0
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2125:181:0
200:2325:212:0
300:2923:252:1
400:3732:342:2
500:1511:152:3
Łącznie02:05116:1132:3
 

Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Piotr Nowakowski 00000,0000000,0000000,0000,00
2Wojciech Grzyb 55552521130,2010000,00511360,0010,20
5Marcin Janusz 66663720320,6000000,00300133,3330,60
6Szymon Jakubiszak 44441512030,00155716,6720011470,0010,25
7Miłosz Hebda 00000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Niemiec 00000,0000000,0000000,0000,00
10Nikola Mijailović *184010,001112218,181211866,6700,00
12Maciej Muzaj 333362222350,6000000,0039431948,7200,00
13Ruben Schott 111141417140,2030071240,0021011361,9000,00
14Maciej Olenderek (L)*****00000,003041226,6700000,0000,00
16Fabian Majcherski (L)*00000,00311133,3300000,0000,00
17Bartłomiej Mordyl 22225820130,2000000,001101763,6400,00
20Kewin Sasak **00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     791169211,809011291820,00111686558,5651,00

MKS Będzin

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Tomasz Kowalski **01000,0000000,0000000,0000,00
5Artur Ratajczak 36666716120,2030100,001000440,0020,40
10Bartłomiej Grzechnik 633331317240,4000000,001000880,0030,60
13Michał Potera (L)*****00000,0024241041,6700000,0000,00
14Jakub Peszko 522221322250,4044415818,1829511137,9300,00
16Rafał Faryna 4442413150,3300000,0031512270,9710,33
18Jake Langlois 14**49010,0000000,001731423,5300,00
23Adrian Buchowski 255551719320,602431128,3322121359,0910,20
37Lukas Tichacek 41111316240,4000000,0010000,0010,20
Łącznie     8111311232,20959312021,051201456251,6781,60

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij