Cuprum Lubin vs Cerrad Czarni Radom


 
 

TRANSMISJA

 

:
:12
:96
MVP:Kamil Droszyński
Liczba widzów:900
 
Sędzia pierwszy:Jarosław Makowski
Sędzia drugi:Maciej Maciejewski
Komisarz:Bartłomiej Soroka
 

:HWS RCS w Lubinie
:ul. Odrodzenia 28B 59-300
:Lubin
:3714
 

100:2219:250:1
200:2825:211:1
300:2926:242:1
400:2416:252:2
500:1610:152:3
01:5996:1102:3
 

Cuprum Lubin

  
 
3Keith Pupart 232321518010.001917210.5328101450.0010.20
5Adam Michalski *343811020.0010100.00700571.4330.75
6Milos Terzić 565651014020.003526822.861900736.8430.60
7Maciej Gorzkiewicz ***00000.0000000.0000000.0000.00
8Adrian Patucha 454541918240.4000000.0048491633.3310.20
9Robert Taht 00000.0000000.0000000.0000.00
10Dawid Gunia 00000.0000000.0000000.0000.00
11Filip Biegun 00000.0000000.0000000.0000.00
12Przemysław Smoliński 3414020.0000000.0031100.0010.50
13Michał Masny 12121218020.0000000.0030100.0020.40
16Piotr Hain 616161114200.4000000.00800675.0030.60
17Marcin Kryś (L)*****00000.0038514410.5300000.0000.00
18Bartosz Makoś (L)****00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     66974130.80938281415.051166114841.38142.80

Cerrad Czarni Radom

  
 
1Dmytro Teryomenko 434341917310.6010000.0024011458.3320.40
2Michał Ostrowski 1623000.0000000.00410250.0000.00
6Wojciech Żaliński 323232320340.604139921.9529141655.1740.80
7Dustin Watten (L)*****00000.001612637.5000000.0000.00
8Kacper Wasilewski (L)00000.0000000.0000000.0000.00
9Jakub Ziobrowski *545149030.0000000.0024141354.1710.25
10Michał Filip 5466020.0000000.001021660.0000.00
11Kamil Droszyński 21212126120.2000000.0010000.0000.00
12Dmytro Dolgopolov *01010.0000000.0000000.0000.00
14Jakub Rybicki *21010.00501120.00310266.6700.00
15Norbert Huber *161310010.0000000.00410250.0010.25
19Tomasz Fornal 656561816110.202102942.8633141442.4230.60
Łącznie     881098161.60844142529.761328146952.27112.20

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij