PGE Skra Bełchatów vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

TRANSMISJA

 

:
:20
:155
MVP:Srećko Lisinac
Liczba widzów:2044
 

:Hala "Energia"
:ul. Dąbrowskiego 11
:Bełchatów
:2700
 

100:2318:250:1
200:2823:250:2
300:2625:221:2
400:2025:142:2
500:2018:163:2
01:57109:1023:2
 

PGE Skra Bełchatów

  
 
1Srećko Lisinac 222222518130.20300266.6726112180.7730.60
2Mariusz Wlazły 333332015180.2000000.0042261740.4820.40
3Wiktor Nowak 00000.0000000.0000000.0000.00
5Marcin Janusz 66666221100.2000000.0000000.0010.20
6Karol Kłos 555551819120.20302133.3318101372.2240.80
7Bartosz Bednorz 4413010.0070200.0072100.0010.50
8Milan Katić 00000.0000000.0000000.0000.00
9Patryk Czarnowski *00000.0000000.0000000.0000.00
11Milad Ebadipour 114441715160.201711529.4131101548.3910.20
13Szymon Romać 00000.0000000.0000000.0000.00
14Aleksandar Nedeljković **01000.0000000.0000000.0000.00
16Kacper Piechocki (L)*****00000.00533132037.7400000.0000.00
17Nikolay Penchev **111717250.40812225.001123327.2720.40
18Robert Milczarek (L)00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     901097251.40915203032.971359116951.11142.80

Indykpol AZS Olsztyn

  
 
1Mateusz Kańczok ****01010.0000000.0000000.0000.00
2Jan Hadrava 326232016110.2010000.0032241650.0030.60
3Michał Żurek (L)*****00000.002215731.8200000.0000.00
4Daniel Pliński 542451115100.2030100.00900888.8920.40
5Miłosz Zniszczoł **03010.0000000.0000000.0000.00
6Robbert Andringa 43134515010.002526624.002004420.0010.20
7Jakub Kochanowski 215121120250.4010000.001631637.5030.60
8Kamil Leliwa 00000.0000000.0000000.0000.00
10Łukasz Makowski **00000.0000000.0000000.0000.00
11Blake Scheerhoorn ***11000.0000000.00410125.0000.00
12Paweł Woicki 65356213110.2031200.00200150.0000.00
13Adrian Buchowski ***34010.00501240.00400250.0010.33
14Tomas Rousseaux 164611214000.002431028.3332251134.3810.20
17Jakub Zabłocki (L)00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     651025111.00847251720.241198144941.18112.20

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij