GKS Katowice vs Łuczniczka Bydgoszcz


 
 

TRANSMISJA

 

:
:2
:10
MVP:Paweł Gryc
Liczba widzów:1850
 
Sędzia pierwszy:Zbigniew Wolski
Sędzia drugi:Sławomir Gołąbek
Komisarz:Bogusław Kawiak
 

:HWS Spodek
:Al. Wojciecha Korfantego 35
:Katowice
:11036
 

100:2622:250:1
200:2923:250:2
300:2625:231:2
400:3227:291:3
01:5397:1021:3
 

GKS Katowice

  
 
1Bartłomiej Krulicki *5428010.0000000.00500240.0000.00
2Adrian Stańczak (L)****00000.001301538.4600000.0000.00
3Dominik Witczak **02000.0000000.0031100.0000.00
4Marcin Komenda 62*210020.0000000.0020000.0020.67
6Karol Butryn 35652313040.0000000.0038432155.2620.50
7Serhiy Kapelus 46161417040.0044151738.6424011458.3300.00
8Tomasz Kalembka *12000.0000000.00200150.0000.00
9Paweł Pietraszko 51211015050.0000000.00800675.0041.00
10Maciej Fijałek **3216020.0000000.001001100.0000.00
12Emanuel Kohut 2417020.0000000.00402125.0000.00
14Bartosz Mariański (L)00000.0000000.0000000.0000.00
15Kacper Stelmach ***00000.0000000.0000000.0000.00
16Rafał Sobański **33010.00410125.00602233.3310.50
19Gonzalo Quiroga 13431815120.252605830.7731111651.6110.25
Łącznie     75981230.25872113135.631246106451.61102.50

Łuczniczka Bydgoszcz

  
 
1Metodi Ananiev 11111114020.0030041240.001612956.2520.50
2Jakub Rohnka *44710100.332113628.57901666.6700.00
3Edgardo Goas 3333216030.0000000.00400250.0000.00
4Wojciech Jurkiewicz 2222721000.0000000.00600350.0041.00
5Kamil Reichel 00000.0000000.0000000.0000.00
6Paweł Gryc 66662911030.0000000.0055232850.9110.25
7Michał Szalacha 55551121150.2500000.00900777.7830.75
8Henrique Batagim 4438010.00500120.00904333.3300.00
9Bartosz Filipiak ***00000.0000000.0000000.0000.00
10Adam Kowalski (L)****00000.001902526.3200000.0000.00
13Piotr Sieńko 00000.0000000.0000000.0000.00
15Kacper Bobrowski 00000.0000000.0000000.0000.00
18Wojciech Kowalski (L)*00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     701012140.5075192432.001083105853.70102.50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij